Hypixel Bedwars'a neden yenilik gelmiyor?

569801

Hectopat
Makaleler
4
Başlıkta belirttiğim gibi, Hypixel Bedwars'a uzun zamandır elle tutulur yeni bir güncelleme gelmedi. Sizce neden? Ellerinde fikir kalmadı diye mi yoksa her türlü oynanıyor diye uğraşmıyorlar mı? Ya da başka bir neden mi var?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hypixel Bedwars gayet yerinde ve zevkli bence. Gelecek büyük değişiklerin oyunun dengesini ve düzenini bozabileceğini düşünüyor olabilirler. Ancak 4v4 modda ciddi bir harita kıtlığı mevcut. Genelde 4v4 modu oynuyorum. Ama hep aynı haritaları görmek artık sıkıcı geliyor. 4v4 mod için en azından 3-5 harita ekleyecek bir harita güncellemesine ihtiyaç olduğunu düşünüyorum.
Anti-Cheat bile yok ki sunucuda.
Bildiğim kadarıyla Hypixel'de Watchdog diye bir sistem kullanılıyor. Hatta şüphelendiğim oyuncuları genelde raporluyorum, bazen oyundan uzaklaştırıldıklarına dair bildirim geliyor.

Bildiğim kadarıyla Hypixel'de Watchdog diye bir sistem kullanılıyor. Hatta şüphelendiğim oyuncuları genelde raporluyorum, bazen oyundan uzaklaştırıldıklarına dair bildirim geliyor.

Watchdog kullanılıyor evet. Ama ban desen yok. 2 hafta önce girdim bedwarsa hileci uçarak hepimizin bedini kırdı ve oyundan çıktı.

Watchdog kullanılıyor evet. Ama ban desen yok. 2 hafta önce girdim Bedwars'da hileci uçarak hepimizin yatağını kırdı ve oyundan çıktı.
Raporladıysanız gerekeni yapacaklarını düşünüyorum. İsterseniz oynarken arkada bir ekran kayıt programı açık bırakıp bu programa kayıt almak için kısayol tuşu ataması yapın. Şüpheli bir şeyler gördüğünüzde kısayol tuşuna alıp kayıt alıp, ardından aldığınız kaydı desteğe atabilirsiniz.

Raporladıysanız gerekeni yapacaklarını düşünüyorum. İsterseniz oynarken arkada bir ekran kayıt programı açık bırakıp bu programa kayıt almak için kısayol tuşu ataması yapın. Şüpheli bir şeyler gördüğünüzde kısayol tuşuna alıp kayıt alıp, ardından aldığınız kaydı desteğe atabilirsiniz.

Hocam killauradan geçilmiyor ki. Watchdog bir şey yapsa diyorum ama yapmıyor. 4 arkadaşım birden raporladı (diğerleri de raporlamıştır diye düşünüyorum) hiçbirimize engellendiğine dair bildirim gelmedi. Ekran kaydı açmadan engel atmıyorlar sanırım.

Hocam KillAura'dan geçilmiyor ki. Watchdog bir şey yapsa diyorum ama yapmıyor. 4 arkadaşım birden raporladı (diğerleri de raporlamıştır diye düşünüyorum), hiçbirimize engellendiğine dair bildirim gelmedi. Ekran kaydı açmadan engel atmıyorlar sanırım.
Son zamanlarda pek oyuncu raporlamadım. Bu sebeple hâlâ raporlara bildirim gönderiyorlar mı emin değilim. İsterseniz Hypixel Bedwars'da oyun bitince oyun kaydını izleyebiliyorsunuz. Olayın yaşandığı kısmın birkaç saniye öncesini durdurup oyuncuyu öyle de raporlayabilirsiniz.

Son zamanlarda pek oyuncu raporlamadım. Bu sebeple hâlâ raporlara bildirim gönderiyorlar mı emin değilim. İsterseniz Hypixel Bedwars'da oyun bitince oyun kaydını izleyebiliyorsunuz. Olayın yaşandığı kısmın birkaç saniye öncesini durdurup oyuncuyu öyle de raporlayabilirsiniz.

Nasıl oluyor hocam o? 303 yıldızım var Bedwars'ta ilk defa sizden duyuyorum öyle bir şey :D.

Nasıl oluyor hocam o? 303 yıldızım var Bedwars'ta, ilk defa sizden duyuyorum öyle bir şey :D
Oyun bitince sohbette yazı çıkıyordu doğru hatırlıyorsam. "Bu oyun kaydedildi" gibi bir şey yazıyordu.

Sizin için oyunu açıp baktım, Bedwars lobisinde oyuncu kafanıza gelip menüyü açın. Ardından orada kitap sembollü "Son oyunlar" olması lazım. En son oynadığınız oyunların kaydına bir süre ulaşabiliyorsunuz.

Geri
Yukarı