Hypixel Bedwars'a neden yenilik gelmiyor?

2015'ten beri Hypixel oynuyordum ta ki nisan ayına kadar. 2017'den beri Bedwars oynadım ve 487 yıldızda yolculuğumu bitirdim. Neden mi güncelleme getirmiyorlar? Çünkü üşengeçler. Adminler 2023'ün ortalarında "büyük" bir Update getireceğiz dediler fakat yalan oldu. Ben ve dahil bir sürü arkadaşlarım bıraktı. Skywars ise Hypixel tarafından çoktan terk edildi. Artık tek pptansiyeli Skyblock'ta görüyorlar. Anticheat zaten berbat, artık ping faktörü çok önemli. Lag son haftalarda inanılmaz bir şekilde arttı vb vb. Artık Hypixel bitmiştir arkadaşlar boşuna eğlenmeyi denemeyin. Ben PikaNetwork adlı bir sunucuya geçtim ve burada Skywars Leaderboard'larındayım. 60 ping alıyorum ve cidden çok eğlenceli. Rod'ların akıcılığı ve hit reg çok daha iyi. Bi' deneyin derim.

Nasıl oluyor hocam o? 303 yıldızım var Bedwars'ta ilk defa sizden duyuyorum öyle bir şey :D.
/replay komutundan bahsediyor arkadaş. Rapor sistemi ben Nisan ayında bırakmadan önce düzelmişti Skywars'ta 2 hopperı reportladıktan 30-60 dakika sonrasında raporunuz çözüme getirildi bildirimi geliyordu. Son Bedwars turnuvasını da batırdılar. Dewier o banı yememeliydi. Klasik Hypixel tabi. Kysiek'in yt rankını turnuvada farklı bir hesaptan oynadığı sırada security ban yediği için account sharing'den aldılar. Cidden berbat bir yönetim var. Akıl almaz cidden.

Yeni konular

Geri
Yukarı