Hypixel Sitesine Kayıt Olamıyorum

PatriX

Femtopat
Geçen siteden Minecraft hesabı aldım ama Hypixel'e giriş yapamıyorum. Üstünde banın geçmesi için bir süre yok. İnternetten araştırdığımda bu sorunun başka IP'lerden giriş yapıldığında olduğunu öğrendim. Bu sınırsız süreyi 1 aya indirmek için Hypixel'in sitesinden bir ayar yapmam gerekiyor ancak Hypixel'in sitesine kaydolamıyorum. Bir hata veriyor. Yardımcı olur musunuz?

Aldığınız hesap kullanılmış ve farklı IP'den giriş yaptığınz için bloklanmışsınız Hypixel'inde Technopat Forumuna benzer platformu var oraya bir hesap açarak giriş yapın oraya derdinizi anlatın yardımcı olur oranın modları.

Aldığınız hesap kullanılmış ve farklı IP'den giriş yaptığınz için bloklanmışsınız Hypixel'inde Technopat Forumuna benzer platformu var oraya bir hesap açarak giriş yapın oraya derdinizi anlatın yardımcı olur oranın modları.
Sanırım zaten Hypixel foruma giriş yapmaya çalışıyor, ticket açabilmesi için ise giriş yapması gerekiyormuş. Ticket yerine normal konu açmayı da deneyebilirsiniz, @PatriX.

Hocam o foruma üye olurken herhangi bir postayla kaydolabilir sonra anlatabilir derdini illa banlanan hesapıyla giriş yapıp derdini anlatacak diye bir şey yok sanırsam.
Sanırım zaten Hypixel foruma giriş yapmaya çalışıyor, ticket açabilmesi için ise giriş yapması gerekiyormuş. Ticket yerine normal konu açmayı da deneyebilirsiniz, @PatriX.

Geri
Yukarı