Çözüldü Hypixel Skyblock'ta ruh kumu nasıl elde edilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

iloveichigo

Hectopat
Makaleler
13
Daha fazla  
Hypixel Skyblock oynamaya başladım ve bayağı da geliştim.
Zaten olan kırıktaş minyonunun üstüne lapis, odun ve demir minyonu aldım.
Fakat şöyle bir sorunum var ki Nether "meyvesi" minyonunu koyamıyorum çünkü ruh kumu olan bir bölgeye koymam gerekiyor ve ruh kumu yok.

1641719145877.png

Pazara da baktım fakat hepsi anında almak için değil açık arttırma ile satılıyor ve adam gelip üstüme 50000 coin koyunca mecbur bir şey yapamıyorum.
Ruh kumunu nasıl elde edebilirim?

Çözüm
Hocam bence çok yanlış yerde açmışsınız konuyu. Kimse bilmez. Neyse cevaba gelelim. Ruh kumu elde etmek için /hub yaz. Tam arkanı dön orada çiçek bahçesi var. Biraz sağ tarafa ve havaya bak uçan balon var. Oranın aşağısında bir ev var. Orada satılıyor. Eğer isterseniz nick verin beraber oynayalım ben sizden en az 100 kat geliştim.
Kum levelinizi geliştirip soul sand ile trade etme özelliğini aktifleştiriyorsunuz. Aşağıda bıraktığım videoyu izleyebilirsiniz

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bence çok yanlış yerde açmışsınız konuyu. Kimse bilmez. Neyse cevaba gelelim. Ruh kumu elde etmek için /hub yaz. Tam arkanı dön orada çiçek bahçesi var. Biraz sağ tarafa ve havaya bak uçan balon var. Oranın aşağısında bir ev var. Orada satılıyor. Eğer isterseniz nick verin beraber oynayalım ben sizden en az 100 kat geliştim.

Çözüm
Hocam bence çok yanlış yerde açmışsınız konuyu. Kimse bilmez.
Bilenler vardır diye sordum :D
Neyse cevaba gelelim. Ruh kumu elde etmek için /hub yaz. Tam arkanı dön orada çiçek bahçesi var. Biraz sağ tarafa ve havaya bak uçan balon var. Oranın aşağısında bir ev var. Orada satılıyor.
Bulmam biraz uzun sürdü ama teşekkürler buldum.
Eğer isterseniz nick verin beraber oynayalım ben sizden en az 100 kat geliştim.
Kullanıcı adım irwisces.

Yeni konular

Geri
Yukarı