Hypixel'de 1V1 atacak kişi arıyorum

Galaxes

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
425 yıldızım 6.71 Fkdr'ım 23K final ve 13K Bed'im var. Classic duels, Uhc ve Bedwars'ta vs atacak kişiler arıyorum. 2V1'de olur MVP++'ım var yani private Game açabiliriz.
Şimdi ego yapıyorsun diyen kişiler olur classic Duels'ta leaderboard #32'incisini kestim daha dün yani PvP'im iyi. Türklerden çok iyi PvP'si olan çok kişiye denk gelmedim Hypixel'den o yüzden burada vs atabileceğim birini bulabilirim diye düşündüm. Leaderboard 32.'sini kestiğimin kanıtı ekte. Theleg1tlava benim disguise nickim. Gerçek Nick'im ise Galaxes.

unknown.png

Son düzenleme:
Tebrikler vallaha pvp de iyi sayılmam amma velakin build battle da türkiye sıralamasında yerim 2.lik dünyada ise 180 isterseniz orada oynayabiliriz.
Ayrıyetten pvp atarak sizden çok şey öğrenebileceğim de kesin...

Dünyada en çok puanı alan 3. buildimizin linki şurada:
Teams mode 3.lükte yer alan zBurakhan

Tebrikler vallaha pvp de iyi sayılmam amma velakin build battle da türkiye sıralamasında yerim 2.lik dünyada ise 180 isterseniz orada oynayabiliriz.
Ayrıyetten pvp atarak sizden çok şey öğrenebileceğim de kesin...

Dünyada en çok puanı alan 3. buildimizin linki şurada:
Teams mode 3.lükte yer alan zBurakhan
Build battle hiç oynamadım ama dediğim modlarda vs atmak isterseniz söyleyin.

Premium'um olsa zevkle, ama maalesef şu anlık Premium'um yok Türklerin Hypixel de az olmasının sebeplerinden birisi de bu ayrıca zaten laptopum kötü ama son oyuncu gelebilirsin çok iyi oynamıyorum ama zamanında Duo ve solo da rakibim yoktu (son oyuncu da) lakin dediğim gibi ekipmanlarım ve laptopum kötü olmasa seve seve.

Premium'um olsa zevkle, ama maalesef şu anlık Premium'um yok türklerin Hypixel de az olmasının sebeplerinden birisi de bu ayrıca zaten laptopum kötü ama son oyuncu gelebilirsin çok iyi oynamıyorum ama zamanında Duo ve solo da rakibim yoktu (son oyuncu da) lakin dediğim gibi ekipmanlarım ve laptopum kötü olmasa seve seve.

Hocam SonOyuncu veya Craft... oynamıyorum KB'leri ve mekanikleri çok saçma ve kötü.

Geri
Yukarı