Hypixel'de 1V1 atacak kişi arıyorum

425 yıldızım 6.71 Fkdr'ım 23K final ve 13K Bed'im var. Classic duels, Uhc ve Bedwars'ta vs atacak kişiler arıyorum. 2V1'de olur MVP++'ım var yani private Game açabiliriz.
Şimdi ego yapıyorsun diyen kişiler olur classic Duels'ta leaderboard #32'incisini kestim daha dün yani PvP'im iyi. Türklerden çok iyi PvP'si olan çok kişiye denk gelmedim Hypixel'den o yüzden burada vs atabileceğim birini bulabilirim diye düşündüm. Leaderboard 32.'sini kestiğimin kanıtı ekte. Theleg1tlava benim disguise nickim. Gerçek Nick'im ise Galaxes.

Eki Görüntüle 1472830
selam hala aktifseniz sizinle bir pvp yapmak isterim. çok iddaalı değilim özellikle olta kullanıyorsanız oltada kötüyüm. hypixele yeni geçtim o yüzden yıldızım düşük. lakin blocksmc sunucusunda baya bi vakit geçirdim 2020 lerden beri. ve pvp mekanikleri hypixel ile aynı ping oranıda aynı. o yüzden hypixelde sorun çekmeden oynayabiliyorum.

@Galaxes Konu hortlamışken ben de yeni bir hesap aldım. İsmim Zinederon istediğiniz zaman oynayabiliriz.

Discord Zinederon#2239
Bana da haber verin :D Eğleniriz. Oyundaki ismim Uranhay.
selam hala aktifseniz sizinle bir pvp yapmak isterim. çok iddaalı değilim özellikle olta kullanıyorsanız oltada kötüyüm. hypixele yeni geçtim o yüzden yıldızım düşük. lakin blocksmc sunucusunda baya bi vakit geçirdim 2020 lerden beri. ve pvp mekanikleri hypixel ile aynı ping oranıda aynı. o yüzden hypixelde sorun çekmeden oynayabiliyorum.
Arkadaşlar Hypixel'i birkaç ay önce bıraktım. Sebebini hemen açıklayayım.

Neredeyse 8 yıldır hypixel oynuyorum. Bedwars bildiğiniz üzere 2017'de ortaya çıktı Hypixel'de. 2022 Sonbahar'a kadar Bedwars'tan hep eğlendim. İçimde bitmek bilmeyen oynama isteği vardı. Eskiden ping çok önemli bir faktör değilde yine de eğlenebiliyordunuz. Cps için de aynısı geçerli. Artık cps ve ping her şey. Cps'iniz 20 ve pinginiz düşük ise(0-105 arası gayet eğlenilebilir hala) çok büyük avantajınız vardı. Ben zaten butterfly yaptığım icin ve profesyonel bir pvp'ci olduğum için 20cps elde ediyorum. Fakat 150 ping artık çok büyük bir dezavantaj olmaya başladı. Adamlar düşük pingle çok hızlı bir şekilde hit alabiliyor ama 150 pingle bu olmuyor çünoü delay fazla. Oyun daha da tryhard olması yani skill gap'in fazla artması sonucunda sıkıldım. Bu yüzden PikaNetwork denilen bir crackli sunucuya geçtim. 60 ping alıyorum, hit reg gayet iyi ve 20cps'le çok eğlenceli oluyor. Hypixel artık eğlenceli değil. Şu an 480 yıldızım. 3v3v3v3 modda 90 winstreak var. 100 yapmak istiyorum ama bu oyun o kadar sıkıcı... Tüm arkadaşlarım neredeyse bıraktı özellikle high pingler çünkü onlarda bu durumdan sıkıldı. Artı bedwars yıllardır çok basic ve aynı gelmeye başlıyor. Cünkü güncelleme getirmiyorlar adam gibi. Yani diyeceğim şey Hypixel'e artık başlamayın, eğlenceli zamanları çoktan bitti. Bu zamana kadar oynamadıysanız bir soğuk su için. Pvp eskisi kadar eğlenceli olmayacak hiçbir zaman. PikaNetwork'e devam etmeyi düşünüyorum. Bir kaç gündür PikaNetwork oynamıyorum hatta işlerim olduğu için. Ha bu arada skywars oynuyorum artık. Sunucunun skywars'unda tüm weekly leaderboardlara bakarsanız beni görürsünüz. Bana belki kötü oynadığın için bıraktınız derseniz şunu diyeyim arkadaşlar. Tüm türkleri kesebilirim, top olanlarını kestim bile. Duel atmak istediklerimden bir kaçı tamam diyip hiçbir şey yazmadı sonra :D. Bekliyoruz bakalım ne zaman korkaklığı bırakacaklar. Kendime #1 Bw ve #1 Skywars Türk diyebileceğimi düşünüyorum. Evet bu part biraz ego oldu ama eğer bana kötü oynadığın için bıraktın derseniz diye belirtmek istedim. Pika Network'te 1v1 atmak isterseniz her an beklerim. Ama Hypixel'de artık 1v1 atmıyorum bu sunucuyu bıraktım şu anlık geri dönmeyi de düşünmüyorum açıkçası.

Özellikle size mesajım PvP'ye yeni başladıysanız PikaNetwork'e gelmenizi tavsiye ederim. Cidden güzel sunucu.

Özellikle size mesajım PvP'ye yeni başladıysanız PikaNetwork'e gelmenizi tavsiye ederim. Cidden güzel sunucu.
Pvpye yeni başlamadım ama hypxele yeni başladım. Dediğim gibi çok iddaali değilim. Ama ortalamanın çok üstünde oynadığım söylenebilir. Yaklaşık 2 2.5 senedir egg wars oynuyorum. Bed warsta oynuyorum. Kendimi bu süre zarfında geliştiğimi söyleyebilirim. Baya bir tecrübe kazandım. Genel olarak sadece pvp oyuncusu değilim. Taktiksel oynuyorum ve böylesi daha eğlenceli oluyor. Mesela vur kaç arkadan dolan aşağı düşür. Hızlı bir oyuncuyum. Sadece pvp olarak beni yenebilirsiniz çünkü taktiksel bir oyuncuyum. Şuan taktiksel olarak nasıl oynadığımı fazla anlatamadım. Ama beraber Bmc sunucusuna gelip orda egg wars oynayabiliriz. O zaman demek istediğimi daha iyi anlarsınız. Bu arada sunucu önerisi için teşekkürler mutlaka orayı da deneyeceğim. Tüm sunucularda ortak ismim emrerujg bı ara sizinle ve oynamak isteyen arkadaşlarla oynamak isterim. Gl hf

Geri
Yukarı