HypreX Cloud Stinger vs Razer Electra V2 vs Ruf Gaming H5

Daha fazla  
İndirimin bitmesine 9 saat kalmis heyecanliyim hangisini alsam karar veremedim. Simdi soyle ki hem muzik dinlerken hem de oyun oynarken ses kasmak icin alacagim. Malzeme kalitesinin saglam ve baslari cok iyi verebilen,fortnite gibi oyunlarda ayak seslerini ve silah seslerinin geldigi yonu rahatlikla anlamak istiyorum. Hangisini almaliyim? Asus Tuf H5 7.1'in fiyati yarisina inmis onu mu alsam karar veremedim.
Kingston HYPERX CLOUD Stinger Siyah Gaming Kulaklık | ITOPYA

Razer Electra V2 7.1 Surround Siyah Analog Gaming Kulaklık | ITOPYA

Asus Tuf Gaming H5 7.1 Oyuncu Kulaklığı | ITOPYA

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaslar magazadakilere de danistim asus tuf h5 7.1 aldim cok memnunum muzikte stereo oyunda 7.1 mukemmel basslari cok temiz veriyor mikrofonda ses cok yuksek ve net cikiyor

1 hafta once itopya bilgisayardan aldim. Yilbasi indirimi nedeniyle 650 tl den 350 tl ye inmisti ama indirim bitti galiba :(
Hocam günlerdir bakıyordum. Stokta yok görünüyordu. Şimdi yarıyıl tatilinde düşmesini bekliyorum. İnşallah düşer :)
1 hafta once itopya bilgisayardan aldim. Yilbasi indirimi nedeniyle 650 tl den 350 tl ye inmisti ama indirim bitti galiba :(
Hocam iyi günler1,5 yıl önce kardeşime aldığım steelseries artics 3 ü performans düşüklüğünden dolayı iade için gönderdik. İade işlemi onaylanmış. İstersem parasını da iade edebileceklerini ya da aynı kulaklığı alabileceğimi söylediler. Sizin kulaklık mı daha iyi yoksa artics 3 mü?
Hocam iyi günler size nasıl ulaşabilirim?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı