Hyundai Getz'de USB kablo ile müzik dinlemek

Hocam fiyat biraz aşabilir fakat DSX-A416BT öneririm. Hele bir de aracınızda hoparlör sistemi varsa on numara bass veriyor.

Stok hoparlör sistemi var hocam güzel duruyor Sony'nin, fiyat çok önemli değil. Siz multiplayermı onerirsiniz normal teyb mi?
Ben normal teypten yanayım. Araba değiştirince bazı araçlara double teyp uymuyor. Bu attığım teypte çok az gecikme var. RGB olduğu için araç içine uyum sağlıyor.

Ben normal teypten yanayım. Araba değiştirince bazı araçlara double teyp uymuyor. Bu attığım teypte çok az gecikme var. RGB olduğu için araç içine uyum sağlıyor.

Tamamdır çok teşekkür ederim.🙂

@at4k4n.exe hocam merhaba tekrardan hoparlörler tatmin etmiyor pionnerin kapı için olan yuvarlak hoparlörlerden vardı evde 4 tane çift çift biri 180W biri 170W uyar mı? Teyp olmadanda tatmin eder mi şuanlık.

Son düzenleme:
Uyar sanırım fakat bir oto elektrikçiye sormanız daha iyi olur. Teyp olmadan da güzel tatmin eder. Ben taktırmadan o şekilde kullanmıştım, gayet iyi ses veriyordu.

Hocam ön de arka da 16cm olsa gerek. 17 takabilirsiniz ama titreşim, ses kalitesinde bozukluklar olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı