Hyundai i20 1.2 motor nasıldır?

Moralim çok bozuk araba lazım bana ne yapacağını bilmiyorum

Yok temiz araba 2010 model benzinli 110 km de
Temizini bulursanız Fiat Punto 1.3 Multijet bakabilirsiniz. Yaşı büyük olur ama temiz Fiesta (eski kasa) bakabilirsiniz. Yol tutuşu isterseniz Focus 1-2 ve Fiesta gayet iyi araçlardır. Ama i20 içinize sindiyse ve temiz olduğunu düşünüyorsanız çok masraf çıkarmayacak bir arabadır. Bence beklemenin bir anlamı yok. Fiyatlar her gün artıyor. Bunu da göz önünde bulundurun. Sağlam bir yere ekspertiz yaptırın, km ve hasar kaydı sorgusu yapın. Temizse alın. Şimdiden hayırlı olsun.

Punto'nun motoru dışında güzel bir yanı yok maalesef. Palio'nun aynısı ve yenisi. Üstüne parça sorunu da var. Benim o bütçede önereceğim araç dizel Megane 2 olur kesinlikle. Belki fiyat fark edebilir biraz daha.

Temizini bulursanız Fiat Punto 1.3 Multijet bakabilirsiniz. Yaşı büyük olur ama temiz Fiesta (eski kasa) bakabilirsiniz. Yol tutuşu isterseniz Focus 1-2 ve Fiesta gayet iyi araçlardır. Ama i20 içinize sindiyse ve temiz olduğunu düşünüyorsanız çok masraf çıkarmayacak bir arabadır. Bence beklemenin bir anlamı yok. Fiyatlar her gün artıyor. Bunu da göz önünde bulundurun. Sağlam bir yere ekspertiz yaptırın, km ve hasar kaydı sorgusu yapın. Temizse alın. Şimdiden hayırlı olsun.
Km şeyi expertiz raporu falan hepsi var adam çıkarttırmış zaten

@drocco adamın çıkarttığına güvenmeyin. Az para değil sonuçta. Çevrenizdeki güvenilir ve işinde çok iyi olan ekspertizleri araştırıp öyle alın aracı. Eksperde bile çok büyük sahtekarlıklar dönüyor. 300-400 lira için binlerce liradan olmayın.

Aradan hiç anlamıyorum ilk arabam olacak benzinli 110bin km de temiz fiyatı normal şuan ki piyasa fiyatı alayım mı almayım mı arabaya ihtiyacım var Ankara Kırıkkale arası 80 km gidiş geliş yaparım 2 güne bir falan.
Kafayı yemek üzereyim alayım mı almayım mı?

Memnun musun peki tavsiye eder misiniz?
Varsa aracın linkini atabilir misin?

Bendeki 2017 Elite Smart modeli. Araçtan gayet memnunum.

Ayrıca ne olursa olsun kimden alıyorsanız alın aracı kendiniz de expere sokun.

Eski aracımızdı. Yaklaşık 5 sene kullandım. Yokuşta kalkmaz vs gibi bir durum yok. Ama güçlü bir araç da değil. Yakıt konusunda oldukça memnun kalırsın. Şehir içi kullanımda birebir. Atik bir araç. Süspansiyonlarının sert olması dışında son derece konforlu rahat bir araç. İçine bindiğinizde iyi bir hissiyat veriyor.

80 km uzun mesafe yoldan bahsediyorsanız dizel almanız daha mantıklı. Fabrika verisine ve güncel yakıt fiyatlarına göre 25 TL yakar. Git gel ise 50 TL. Ancak bu sabit hızla giderseniz.
Git gel 50 TL yakarsa çok iyi benim için . Zaten bu servisler 25 TL git gel 50 yapıyor bide dolmuş parası toplam 70 TL falan yapıyor . Arabayla 50 TL olursa süper

Geri
Yukarı