Hyundai I20 style otomatik cam kapatma özelliği var mı?

OzanBayram

Hectopat
Daha fazla  
2024 model Hyundai I20 style model arabamız var. Bu arabada camlar açıkken arabayı kitlediğimiz zaman camlar otomatik olarak kapanmıyor. Acaba kumanda üzerinden bunu yapabileceğimiz bir fonksiyon var mı?

2024 model Hyundai I20 style model arabamız var. Bu arabada camlar açıkken arabayı kitlediğimiz zaman camlar otomatik olarak kapanmıyor. Acaba kumanda üzerinden bunu yapabileceğimiz bir fonksiyon var mı?

Hocam onun bir yazılımı vardı ama Hyundai de var mı bilmiyorum 2 kere kontağa aç kapa mı öyle bir şeydi YouTube'da vardır.

Kusura bakmayın arkadaşlar mesajlarınızı şimdi gördüm. Style paket orta seviye. Jump, Style ve Elite olmak üzere 3 model var. Kilit tuşuna uzun basmayı veya 2 kere açıp kapatmayı yarın deneyeceğim.

Uzun basmak çözebildi mi hocam?

Hocam şu sıralar meşgul olduğum için konuyu açtığım zamandan beri arabaya binmedim. Yarın bineceğim denerim.

Renault grubunda kilit tuşuna iki kez basınca camları kapatıyor, deneyebilirsiniz.

Yarın denerim

Dostlar çok uzadı ama bugün deneyeceğim çok çok büyük ihtimalle.

Arkadaşlar çift tıklamayı da basılı tutmayı da denedim fakat işe yaramadı. Ne yapacağım?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı