Hyundai ix35 (Crossovers-SUV) Test Sürüş

Gudermes

Hectopat
Hyundai ix35 (Crossovers-SUV)

7mkpp.jpg

Kendi düzeyindeki araçlardan daha uyguna alabileceğiniz bir araçtır. Yakın arkadaşımın aldığı bu aracı 10 gün kadar kullandım gayet kullanışlı Hyundai harika iş çıkarmış. Ben 1.6 GDI 4x2 modeli kullandım az yakıt tüketimi bana cazip geldi. Bence mutlaka denemelisiniz ve bu tarz araç alacaksanız buna bakmadan almayın derim..

Denemek isteyenler buradan rezervasyon yaptırabilir Türkiyenin her yerinden olabilir..

Hyundai

7nb9t.jpg

Ben yorumlarımda hep kişisel düşüncelerimi gözlemlerimi yazıyorum bir yerden alıntı yapıp yazmadığımdan dolayı bu aracı 10 gün kadar denedim.O gösterişli donanım sayfasını burayada yazmak her daim olduğu gibi aynı şeylerden olacaktır.
Soruna cevab olarak alabileceğimiz gösterde yukarıda ve gayet başarılı gözüküyor ama Japon ve Kore arabalarında azami dikkat göstermek gereklidir bunuda unutmamak lazım..

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı