Hyundai IX35 için sıfır dizel motor kaç TL'ye yapılır?

Bohohohyoott

Hectopat
Yer
Yozgat
Daha fazla  
Hyundai IX35 aracımız var ama birkaç gündür sıkıntısı var.
Usta motoru indirip tamir etmeye 40 bin istiyor.
Biz de 11 yıllık motora 40 bin yerine sıfır dizel motor yaptırmak istiyoruz ama düzgün bir fiyat bulamadım.
Bu işten anlayanlar varsa kaç TL civarı olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hyundai IX35 aracımız var ama birkaç gündür sıkıntısı var.
Usta motoru indirip tamir etmeye 40 bin istiyor.
Biz de 11 yıllık motora 40 bin yerine sıfır dizel motor yaptırmak istiyoruz ama düzgün bir fiyat bulamadım.
Bu işten anlayanlar varsa kaç TL civarı olur?

Yaptırmak mantıklı swap yapmak saçma olur. Ki zaten sonradan takılacak motorda kullanılmış bir motor pertten çıkma.

Sıfır motor yaptırınca başka motor koymuş mu oluyorsun? Olay motoru sıfır parçalarla revize etmek. Senin dediğin sandık motor diye geçiyor.

Kardeşim adam zaten tamir masrafı 40 bin TL diyor revize etmek oluyor bir krank milini gidip yapıştıramazsın zaten ya tamir olur ya çıkma motor konur.

Kardeşim adam zaten tamir masrafı 40 bin TL diyor revize etmek oluyor bir krank milini gidip yapıştıramazsın zaten ya tamir olur ya çıkma motor konur.
Al dostum belli ki lazım. Çıkma motor konur diyorsun bir de, far değiştiriyorsun sanki. Sandık motor neymiş öğren.

Adamın 40bin₺ istediği şey rektifiye zaten. Sandık motor koymanın maliyetine bakılır duruma göre değerlendirilir ancak sandık motorla maliyet 75 civarı olur diye düşünüyorum.
Rektifiyeyi iyi yapan bir yer ise rektifiye yaptırmak daha mantıklı gibi duruyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı