HzYasuo - Mustafa Yavuz'un Üyeliğinin Reddedilmesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Olay tamamen yanlış anlaşılma üzerine... "gereksiz" mesajını görsem ben de gücenirdim açıkçası.

Hocam yanlış anlaşılabilir ona bir şey demem ancak iletişime geçmeden direkt ön yargı ile yaklaşması yanlış. Yaptığı büyük bir terbiyesizlik.

Aynı gün 20.000 TL trafik cezası da almış hikayesinden gördüğüm kadarıyla, herhalde bizi suçlarken kafasında bu durumun stresi de vardı, geçmiş olsun ama trafik kurallarına da uysun.
Bunun sizi alakadar eden bir konu olduğunu düşünmüyorum. Aldıysa aldı hata kendine ait. Böyle bir metinde buna yer vermenizi doğru bulmuyorum. Çıkıp da 24-25 yaşında bir ehliyet sahibine kuralları uyması gerektiğini söyleseniz bile uymayacaksa uymaz yani.

Bunun sizi alakadar eden bir konu olduğunu düşünmüyorum. Aldıysa aldı hata kendine ait. Böyle bir metinde buna yer vermenizi doğru bulmuyorum. Çıkıp da 24-25 yaşında bir ehliyet sahibine kuralları uyması gerektiğini söyleseniz bile uymayacaksa uymaz yani.
Trafikte yapılan hatalar başka insanların canına kasteden şeylerdir. O yüzden trafikte kurallara uymayan birisini savunmayın burada!

Hikayesine koymuş kendisi, bununla gurur duyuyor olmalı. Kişisel bir şey olsa hikayesinde paylaşmaz. Metinde "alakasız bir biçimde" bahsedilmiş olması sizi neden rahatsız etti ki?

Trafikte yapılan hatalar başka insanların canına kasteden şeylerdir. O yüzden trafikte kurallara uymayan birisini savunmayın burada!

Savunan kim? Adam ehliyet almış. Buna ehliyeti verenler de suçu işleyen kadar suçlu en az. Cezayı çekecek. Bunun TP'yi alakadar eden kısmını anlamıyorum ben.

Savunan kim? Adam ehliyet almış. Buna ehliyeti verenler de suçu işleyen kadar suçlu en az. Cezayı çekecek. Bunun TP'yi alakadar eden kısmını anlamıyorum ben.
Trafik kurallarına uymak herkesi ilgilendirir. Çünkü bu kurallar toplum, dolayısıyla bizim için vardır. Bunların çiğnenmesi de elbet bizi ilgilendirir. Bu yazıda belirtilmesinin sebebi olarak da biraz sitem etmeyi görüyorum. Haklılar da.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı