I-Life laptop nasıldır?

Forumdaki eski ve sağlam üyelerimizden birinin daha düşük bir modeli için incelemesi vardı. Alınabilir laptoplar, ama öyle Lenovo kalitesi beklememek lazım.
İncelemeyi buldum.

Başlıktaki gibi düşüncelerinizi alayim?

Arkadaşların dediği gibi çok kötü modelleri var ancak Zed Air CX 5 CX 7 gibi modelleri güzel. Ben CX7 modeli ile PUBG Lite gibi oyunları 1080P de orta-düsük ayarlarda ortalama 75-80 FPS ile oynuyorum ancak kablosuz bağlantı yani Wi-Fi biraz güçsüz. Soğutması da gayet iyi hava aldığı sürece.

Arkadaşların dediği gibi çok kötü modelleri var ancak Zed Air CX 5 CX 7 gibi modelleri güzel. Ben CX7 modeli ile PUBG Lite gibi oyunları 1080P de orta-düsük ayarlarda ortalama 75-80 FPS ile oynuyorum ancak kablosuz bağlantı yani Wi-Fi biraz güçsüz. Soğutması da gayet iyi hava aldığı sürece.
Hortlatmışsın konuyu ama l-Life almayın.

Allah belamı versin GTA 5'i akıcıda 45 FPS alıyorum, i Life Zed Air CX5 i5 5257u 8 GB RAM rahatça. Oynayacağınız oyunlar Valorant, LoL, GTA 5, Metin2, Wolfteam, Zula, sabotaj, CS:GO, ETS 2 ciddi üreten bir marka alacaksan iyisini alacaksın kasma donma yok Allah çarpsın mükemmel.

i7 var diye alınan modeller... CX 7'yi 1 saat kullandım. Şarj adaptoru bile modem adaptorunden dandik. Uğur Kaplan'in videosunda gerek M2 gerek SATA SSD ile 4-5 farklı disk ile HDD'den yavaş acildilar. Aralarından bir tanesi Samsung idi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı