i20 alınır mı?

Şimdi ona baktım da oto klima yok araçta. Oto klima, anahtarsız giriş vs. engel durumunu kolaylaştırdığı özellikler yok. Monte Carlo modeli de ötvye girmiyor.

Bende sadece otomatik araç kullanabilir maddesi var raporumda.
Elite pakette anahtarsız çalıştırma bulunuyor. Ancak klima manuel.

Twitterden biri elite pakette sorun varmış da düzeltmişler yazılım güncellemesi ile dedi. Ayrıca diğer modeller için de güncelleme gelmiş ama milletin güveni sarsılmış, tedirginler. Alanların bir kısmı halen pişmanmış.

Twitterden biri elite pakette sorun varmış da düzeltmişler yazılım güncellemesi ile dedi. Ayrıca diğer modeller için de güncelleme gelmiş ama milletin güveni sarsılmış, tedirginler. Alanların bir kısmı halen pişmanmış.
Hocam bence bu bütçeye göre en mantıklısı yine de Fabia. Otomatik İbizia, Peugeot 208, Opel Corsa, bütçenin üzerinde. Geriye Jump 1.4MPI Hyundai Bayon kalıyor Fabia harici.

Hocam bence bu bütçeye göre en mantıklısı yine de Fabia. Otomatik İbizia, Peugeot 208, Opel Corsa, bütçenin üzerinde. Geriye Jump 1.4MPI Hyundai Bayon kalıyor Fabia harici.
Fabia Elite 1.0 TSI 110 PS DSG olur, fakat engel durumumdan dolayı beni kolaylaştıracak istediğim özellikler yok. Yoksa gerçekten güzel araba.

İbiza 1.0 EcoTSI 110 HP DSG hem oto klima hem de anahtarsız giriş var. Bu 2 özellik çok önemliydi benim için. Umarım bu 2 özellik gerçekten vardır. Hatta hız yaptığında karşına çıkan birisi olduğunda otomatik duran özellikler var mı bilmiyorum da onlar çok önemli işte. Bu bakımdan i20 demiştim ama o da akü sorunu yaşıyormuş.

Örneğin Opel Astra çok iyi ama ötv'ye girmiyor, her şey elektronik ya da Opel Mokka gibi. El frenleri elektronik olması iyi ama o da olmasa da olur artık dedim, çünkü tüm özellikleri bir arada yapmıyorlar, yapsalar da çok pahalı, param yetmiyor, zaten bir miktar kredi çekmek zorundayım.

---------

@NightWist
@plxaxd
@M3HM3TY
@Forum Clerk
@drjacob
@Morgan.jones
@BehzatAmirim

Sayın arkadaşlar, yeni aracı alıyordum, bayii vergi dairesine raporları yollamış, vergi dairesi "değerlendirme yok" yazmış, yani olumsuz dönüş yapmış. Nedenini bilmiyorum. Neden olabilir?

Son düzenleme:
Fabia Elite 1.0 TSI 110 PS DSG olur, fakat engel durumumdan dolayı beni kolaylaştıracak istediğim özellikler yok. Yoksa gerçekten güzel araba.

İbiza 1.0 ecotsı 110 HP DSG hem oto klima hem de anahtarsız giriş var. Bu 2 özellik çok önemliydi benim için. Umarım bu 2 özellik gerçekten vardır. Hatta hız yaptığında karşına çıkan birisi olduğunda otomatik duran özellikler var mı bilmiyorum da onlar çok önemli işte. Bu bakımdan I20 demiştim ama o da akü sorunu yaşıyormuş.

Örneğin Opel astra çok iyi ama ÖTV'ye girmiyor, her şey elektronik ya da Opel mokka gibi. El frenleri elektronik olması iyi ama o da olmasa da olur artık dedim, çünkü tüm özellikleri bir arada yapmıyorlar, yapsalar da çok pahalı, param yetmiyor, zaten bir miktar kredi çekmek zorundayım.

---------

@NightWist
@plxaxd
@M3HM3TY
@Forum Clerk
@drjacob
@Morgan.jones
@BehzatAmirim

Sayın arkadaşlar, yeni aracı alıyordum, bayii vergi dairesine raporları yollamış, vergi dairesi "değerlendirme yok" yazmış, yani olumsuz dönüş yapmış. Nedenini bilmiyorum. Neden olabilir?

Vergi dairesine bir gidip sorun.

İbiza 1.0 EcoTSI 110 HP DSG hem oto klima hem de anahtarsız giriş var. Bu 2 özellik çok önemliydi benim için. Umarım bu 2 özellik gerçekten vardır. Hatta hız yaptığında karşına çıkan birisi olduğunda otomatik duran özellikler var mı bilmiyorum da onlar çok önemli işte. Bu bakımdan I20 demiştim ama o da akü sorunu yaşıyormuş.

Örneğin Opel Astra çok iyi ama ÖTV'ye girmiyor, her şey elektronik ya da Opel Mokka gibi. El frenleri elektronik olması iyi ama o da olmasa da olur artık dedim, çünkü tüm özellikleri bir arada yapmıyorlar, yapsalar da çok pahalı, param yetmiyor, zaten bir miktar kredi çekmek zorundayım.

---------

@NightWist
@plxaxd
@M3HM3TY
@Forum Clerk
@drjacob
@Morgan.jones
@BehzatAmirim

Belki kaçağı vardır bilmiyorum vergi dairesi açıklar zaten onlara sorun bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı