i3 1005G1 vs R5 4500u laptop

HeyG

Femtopat

Merhaba arkadaşlar. Bu iki laptop arasında kaldım belli başlı sebeplerden dolayı bu yüzden sormak istiyorum sizce hangisi?

Lenovo'nun genel anlamda özellikleri ağır basıyor ancak işlemci kısmında takıldım. Harici ekran kartı performansı ve çözünürlük için işlemciden feragat etmek mantıklı mı?

Merhaba arkadaşlar. Bu iki laptop arasında kaldım belli başlı sebeplerden dolayı bu yüzden sormak istiyorum sizce hangisi?

Lenovo'nun genel anlamda özellikleri ağır basıyor ancak işlemci kısmında takıldım. Harici ekran kartı performansı ve çözünürlük için işlemciden feragat etmek mantıklı mı?
Ryzen kesinlikle daha iyi.

MX330 iyi bir GPU değil zaten.

İşlemci anlamında farkındayım ancak çözünürlük anlamında takıldım 1366x768 olması beni biraz üzdü açıkçası 1920x1080 olsaydı direk alırdım zaten. Sizce çok farkını hisseder miyim?
Çok fazla olacağını düşünmüyorum.
Ama ben olsam 1920x1080 alırdım çünkü çok iyi çözünürlükler çıkmaya başladı.
İlerleyen zamanlarda hoşunuza gitmeyebilir.

Geri
Yukarı