i3 10100 ekran kartı olmadan görüntü alma

~Azure~

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, ofis için bir bilgisayar toplayacağız. Ekran kartı olmayacak ve satın aldığımız parçalar şunlar.
-MSI H410M-A PRO.
-Apacer 8x2 3000 MHz RAM.
-FSP 500W 85+ PSU.
-MSI Mag Forge 100R (kasayı fanları ve fiyatından dolayı aldım.)
-Kingston 240 GB HyperX Fury 3D SSD.
Bu parçaların yanına i3 10100 alacağız. İçinde biraz araştırma yaptım ve emin olmamakla birlikte Intel UHD 630 olduğunu gördüm. Anakarta görüntü kablolarından birini bağlarsak sorun yaşar mıyız? Daha önce APU tarzı bir şey kurmadım. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Anakartın üzerindeki "HDMI",var ise"VGA" girişleriyle çalışcaktır fakat neden ekran kartı istemiyorsunuz? Ofis kullanımı olsa da grafik birimine ihtiyaç duyan meslekler var eğer onlardan biri ise yeterli olmaz UHD 630.

Yok, avukat birine gidecek sistem ve kullandığı tek uygulama üyap sistemi yani çok yük bindirmiyor ama gelecekte ekran kartı takacağız tabii. Görüntü alabiliyorsak sıkıntı yok şimdilik. Teşekkür ederim yardımınız için. İyi akşamlar.

Yok, avukat birine gidecek sistem ve kullandığı tek uygulama üyap sistemi yani çok yük bindirmiyor ama gelecekte ekran kartı takacağız tabii. Görüntü alabiliyorsak sıkıntı yok şimdilik. Teşekkür ederim yardımınız için. İyi akşamlar.
En iyi cevap seçerseniz konu kapanır.

Tamamdır, ancak sormak istediğim bir başka soru şimdi kafama takıldı. Anakartın sadece 1 tane SYS_FAN girişi var. Kasadaki 3 tane fanı RGB kontrolcüye bağlasak onu da SYS_FAN portuna bağlasak 3'üde çalışır mı? 1 fan RGB değil fan çoklayıcı almam gerekir mi?

Tamamdır, ancak sormak istediğim bir başka soru şimdi kafama takıldı. Anakartın sadece 1 tane SYS_FAN girişi var. Kasadaki 3 tane fanı RGB kontrolcüye bağlasak onu da SYS_FAN portuna bağlasak 3'üde çalışır mı? 1 fan RGB değil fan çoklayıcı almam gerekir mi?
Çalışması lazım deneyin.

Geri
Yukarı