i3-10100F 2024'te alınır mı?

Hyper_6902

Hectopat
Daha fazla  
RX 580 ile i3 10100F var hazır sistemde. Herhangi bir performans kaybı vs. olur mu? 2024 i3 10100F nasıl performans sergiler?

Son düzenleyen: Moderatör:
3 sene önce açsaydınız bu konuyu, alınırdı. Şimdi mümkün değil. RX 580 hele, kesinlikle uzak durun. Ne olabilir sonuçta performansı iyi diye düşünebilirsiniz ama her şey FPS değeri değildir. 10100F 4 çekirdek 8 izlek işlemci. Böyle bir devirde kesinlikle almak mantıksız.

Alacağım sistem bu:

Bu fiyatlarda sistem arıyorum. 13000TL geçemem. 5600G sistem alıcaktım ama bunu görünce vazgeçtim. İkinci el düşünmüyorum. Ne önerirsiniz?

Alacağım sistem bu:

Bu fiyatlarda sistem arıyorum. 13000TL geçemem. 5600G sistem alacaktım ama bunu görünce vazgeçtim. İkinci el düşünmüyorum. Ne önerirsiniz?

Neden 2. el istemiyorsunuz?

Alacağım sistem bu:

Bu fiyatlarda sistem arıyorum. 13000TL geçemem. 5600G sistem alıcaktım ama bunu görünce vazgeçtim. İkinci el düşünmüyorum. Ne önerirsiniz?
Hocam bütçe buysa ikinci ele güvenmiyorsanız alınabilir. Bana fiyatı pahalı gelmedi. Ama yeni nesil oyunları oynatmayabilir.

Ayrıca 98TL daha ekleyip RAM bellekleri kingston yapın.

Neden 2. el istemiyorsunuz?

Hem aile hem bilmediğimiz için sıkıntı çıkarabiliriz. Hem 2.el istesem bile ailem karşı maalesef.

Hocam bütçe buysa ikinci ele güvenmiyorsanız alınabilir. Bana fiyatı pahalı gelmedi. Ama yeni nesil oyunları oynatmayabilir.

Ayrıca 98TL daha ekleyip RAM bellekleri kingston yapın.

O Rami araştırdım ama iyi olduğunu görmüştüm ben ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı