i3 10100F alınır mı?

YnsCann

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar geçtiğimiz günlerde Intel i3 10100F adlı işlemcisini duyurdu.

İşlemci fiyat 79-97$ olarak belirtildi ki tahminimce 1000 TL civarı olacak. - Sizce ne kadar olur?

Şimdi bu işlemci hakkında düşünceleriniz nedir alınabilir mi F/P olarak? - Alınmazsa ne önerirsiniz?

Bir de işlemci ülkemize gelir mi acaba ki aşağıdaki linkte sitede ilan olarak koyulmuş. - Gelirse tahmininizce ne kadar sürede gelir?

Link: INTEL Core i3 10100F 3.60GHz 6MB Önbellek 4 Çekirdek 1200 14nm İşlemci | ITOPYA

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınabilir.
F/P güzel bir işlemciye benziyor ama incelemeleri beklemekte fayda olabilir.

Teşekkürler dostlar peki fiyat konusunda ne düşünüyorsunuz? - Birde linkteki satış açılış süresi vs oluyor mu yani yeni satışa sunuldu gelmesi çok uzun sürermi?

Bende Ryzen almayı düşünüyordum fakat bu işlemciyi görünce durdum fiyat yükseltme imkanım olsaydı i5 10500-600 alırdım aslında ama bütçe yok. D

Merhabalar geçtiğimiz günlerde Intel i3 10100F adlı işlemcisini duyurdu.

İşlemci fiyat 79-97$ olarak belirtildi ki tahminimce 1000 TL civarı olacak. - Sizce ne kadar olur?

Şimdi bu işlemci hakkında düşünceleriniz nedir alınabilir mi F/P olarak? - Alınmazsa ne önerirsiniz?

Bir de işlemci ülkemize gelir mi acaba ki aşağıdaki linkte sitede ilan olarak koyulmuş. - Gelirse tahmininizce ne kadar sürede gelir?

Link: INTEL Core i3 10100F 3.60GHz 6MB Önbellek 4 Çekirdek 1200 14nm İşlemci | ITOPYA
Alınır.

Yeni konular

Geri
Yukarı