i3 10100F GT 1030 sistem ne kadar eder?

geddark34

Centipat
Daha fazla  
1 yıl önce aldığım bilgisayarı bağımlılıkla mücadele kapsamında satmam gerekiyor, DxDiag özellikleri bunlar. Bilgisayarcıya kaça satmalıyım? Kaç para fiyat istemeliyim sizce?

dxdiag1.jpg

dxdiag2.jpg

Dosya Ekleri

• dxdiag2.jpg
    dxdiag2.jpg
    89,9 KB · Görüntüleme: 11
Çöpe atarım o fiyata vermem. Sadece 1030 sıfır fiyatı 2000-2500 arası seyrediyor. 10100F yerine dahili grafikli olan model olsa iyi olurmuş. Ben bu sistemin aynısı ile nice oyunlar devirdim ( tabii benimki 16 GB RAM ve 1030 MSI Aero )
Ederi bu kadar. İstediğinizi söyleyebilirsiniz. Hiçbir şey değişmeyecek.

Çöpe atarım o fiyata vermem. Sadece 1030 sıfır fiyatı 2000-2500 arası seyrediyor. 10100F yerine dahili grafikli olan model olsa iyi olurmuş. Ben bu sistemin aynısı ile nice oyunlar devirdim ( tabii benimki 16 GB RAM ve 1030 MSI Aero )
En fazla 3000 lira hadi bilemedin 3500 lira edecektir hocam.
teşekkür ederim kıymetli cevaplarınız için. Peki satmak için önerebileceğiniz kurumsal bir ikinci el alan firma var mı yoksa eski usül bilgisayarcıları mı dolaşmalıyım?

teşekkür ederim kıymetli cevaplarınız için. Peki satmak için önerebileceğiniz kurumsal bir ikinci el alan firma var mı yoksa eski usül bilgisayarcıları mı dolaşmalıyım?

Bilgisayarcı fiyatı iyice öldürür. Sahibinden, Letgo veya Dolap üzerinden sat.

Bilgisayarcıya ölü fiyatına satmayın. Değerini bilen ve daha bir yıllık sistem için iyi bir fiyat verecek yerlere ilan verin. Acele etmeyin ve gerçek değerine satın. Letgo ve sahibinden gibi yerlere ilan verin.

Bilgisayar ve telefonculara birşey satılmaz. Kendilerini fazla uyanık sanıyorlar. Sarı site uygundur. 3600 e koyun pazarlıkla maks. 3350 ye inin.

Yeni konular

Geri
Yukarı