i3-10100F - GTX 1050 Ti sistemde GTA 5'te %5 GPU kullanımı

Nickha

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, benim sistemim;
  • i3 10100F 3.6GHz
  • MSI GTX 1050 Ti 4 GB.
  • 8 GB RAM.
  • 250 GB SSD.
Olmak üzere bir sistemim var, GTA 5 isimli oyunda Online serverlerde oynamaktayım ve Görev Yöneticisi'nden ekran kartımın kullanım yüzdesi %0 - %5 arasında olduğunu gördüm bilgisayarım neden ekran kartımı az kullanıyor onu öğrenmek istiyorum ekran kartından daha fazla verim almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Görev yöneticisi için oyun esnasında ALT+TAB yaptığında kullanımlar anlık değişkenlik gösterebilir. Oyunu açıp MSI Afterburner ile bakarak daha kesin bir sonuca ulaşabilirsin. Afterburner ile kullanımları bizimle paylaşabilirsin.

Görev Yöneticisi için oyun esnasında Alt+Tab yaptığında kullanımlar anlık değişkenlik gösterebilir. Oyunu açıp MSI Afterburner ile bakarak daha kesin bir sonuca ulaşabilirsin. Afterburner ile kullanımları bizimle paylaşabilirsin.

MSI Afterburner'de hangi değerleri söyleyeyim size bilmiyorum ben.

MSI Afterburner'de hangi değerleri söyleyeyim size bilmiyorum ben.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu videoya bakarak göstergeleri açıp, oyun içerisinde GPU kullanımını söyleyebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu videoya bakarak göstergeleri açıp, oyun içerisinde GPU kullanımını söyleyebilirsiniz.

Evet baktım orada oyunda iken GPU %25 kullanılıyor fakat ben bu değerlerin daha üstüne çıkmak istiyorum biraz daha kullanmak istiyorum ekran kartımı.

Yeni konular

Geri
Yukarı