i3 10100F GTX 1650 hangi oyunları oynatır?

İşletim sistemi
Windows 10

Paul WalkeR4

Hectopat
Yer
Karaman
Daha fazla  
İşlemci: Intel i3 10100F işlemci.
Ekran kartı: ASUS TUF Gaming GTX 1650 OC Edition.
Anakart: ASUS Prime H410M-D
SSD: Kioxia 500 GB NVMe SSD.
RAM: Corsair Vengeance 8+8 16 GB 3200MHz.
Güç kaynağı: Corsair CV550W 80+ Bronze.
Kasa: Corsair SPEC-05 bilgisayarım bu arkadaşlar yarın teslim alacağım.

Steam'de senede 14.000 oyun yayınlanıyor. 21 yıllık bir uygulama olduğunu varsayarsak ve bu oyun sayısının ortalamasına 7000 desek Steam'de 140.000 civarı oyun var... Hangi oyunu merak ediyorsanız işlemci modelinizi+ekran kartı modelinizi YouTube yazarak testlere bakabilirsiniz hangi ayarlarda kaç FPS alıyor görebilirsiniz ama beklentinizi yüksek tutmayın. Yeni AAA oyunları sadece oynatır. Umarım çok uygun bir fiyata almışsınızdır.

Ne kadara aldınız? YouTube'da testler mevcut.
Ekran kartını GTX 1660S, RTX 3060, RX 6600 XT geçebilirsiniz ileride.

İşlemci: Intel i3 10100F işlemci.
Ekran kartı: ASUS TUF Gaming GTX 1650 OC Edition.
Anakart: ASUS Prime H410M-D
SSD: Kioxia 500 GB NVMe SSD.
RAM: Corsair Vengeance 8+8 16 GB 3200MHz.
Güç kaynağı: Corsair CV550W 80+ Bronze.
Kasa: Corsair SPEC-05 bilgisayarım bu arkadaşlar yarın teslim alacağım.
popüler e-spor oyunların çoğunu 1080p çözünürlükte orta yüksek ayarlarda aynayabilirsiniz
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
daha iyi bir işlemci kullanıldığından daha düşük değerler bekleyin lütfen

Öncelikle hayyırlı olsun bende de benzer bir sistem var bence günümüzdeki çoğu oyunu çok yüksek ayarlar olmadan rahatça oynatabilir aynı zamanda arkadaşların dediği gibi oyun teslerine bakabilirsiniz.

Ne kadara aldınız? YouTube'da testler mevcut.
Ekran kartını GTX 1660S, RTX 3060, RX 6600 XT geçebilirsiniz ileride.

7.5k ya aldım uygun gelmişti.

Genellikle Fivem oynuyorum akıcı şekilde oynatabilir mi sizce

Öncelikle hayyırlı olsun bende de benzer bir sistem var bence günümüzdeki çoğu oyunu çok yüksek ayarlar olmadan rahatça oynatabilir aynı zamanda arkadaşların dediği gibi oyun teslerine bakabilirsiniz.

Teşekkürler 7.5 k ya aldım sistemi genel performansı iyi midir yeni nesil oyunlarda pek gözüm yok Witcher, FiveM, CS 2, LoL, Valorant vb oyunlar oynamak istiyorum.

7.5k ya aldım uygun gelmişti.

Genellikle FiveM oynuyorum akıcı şekilde oynatabilir mi sizce.

Teşekkürler 7.5 k ya aldım sistemi genel performansı iyi midir yeni nesil oyunlarda pek gözüm yok Witcher, FiveM, CS 2, LoL, Valorant vb oyunlar oynamak istiyorum.

Oynarsın aga FiveM LoL Valorant falan ama CS2'den emin degilim oynamadım hiç yeni cıktı zaten optimizasyonu pek iyi degildir herhalde 60 FPS falan oynarsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı