i3-10100F GTX 1650 sistem için yeni ekran kartı önerisi

tommyhewitt

Hectopat
Arkadaşlar selam. Sistemim;

Intel(R) Core (tm) i3-10100F CPU @ 3.60GHz, 3600 MHz, 4 çekirdek, 8 mantıksal işlemci.
Anakart Gigabyte H410M-H
Ekran kartı NVIDIA GeForce GTX 1650.
RAM 16.
500 GB SSD.

Sistemimi güçlendirmek istiyorum ama bütçem dolayısıyla bunu bir anda yapamayacağım o yüzden önce ekran kartından başlamak istiyorum. Bütçem 10 bin lira, bu anakarta RAM'lere en uyumlu ekran kartı ne koyabilirim hiç darboğaz yapmayacak şekilde? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam. Sistemim;

Intel(R) Core (tm) i3-10100F CPU @ 3.60GHz, 3600 MHz, 4 çekirdek, 8 mantıksal işlemci.
Anakart Gigabyte H410M-H
Ekran kartı NVIDIA GeForce GTX 1650.
RAM 16.
500 GB SSD.

Sistemimi güçlendirmek istiyorum ama bütçem dolayısıyla bunu bir anda yapamayacağım o yüzden önce ekran kartından başlamak istiyorum. Bütçem 10 bin lira, bu anakarta RAM'lere en uyumlu ekran kartı ne koyabilirim hiç darboğaz yapmayacak şekilde? Teşekkürler.

Dostum 10 bin TL'ye ikinci elden çok güzel güncel sistem dizebilirsin. Donanım Arşivi'nin bunu yaptığı videosu var, izleyerek bilgi edinebilirsin.

O sistemi 5-6k TL'ye sat bu sistemi al.

Kasayı 635 TL fark koyan Vento kasa yap.

Bu ekran kartı NVIDIA'da neye denk?

Dostum 10 bin TL'ye ikinci elden çok güzel güncel sistem dizebilirsin. Donanım Arşivi'nin bunu yaptığı videosu var, izleyerek bilgi edinebilirsin.

10 bin TL ile neleri değiştirebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu ekran kartı nvidia'da hakkında ekran kartına denk oluyor?
3060 12GB.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu sistem beni memnun eder diyorsunuz?

Eder. 15k TL için alınabilecek en iyi sıfır sistem. Yükseltme yapmanıza gerek yok bu sistemi alın geçin en azından yükseltme yapacağına sıfır ve garantili bir sistem alırsın oyun testlerine de YouTube üzerinden bakabilirsin. Hayırlı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı