i3-10100F GTX 1650S sistem nasıldır?

Hocam ben sadece psu ve anakartı değiştirmek istiyorum. Kasanın sattığı site teknobiyotik ve teknobiyotiğin bana para iadesinde beklettiği için baya ben birdaha almam ondan bu tarzda bir kasa varsa başka ama teknobiyotikten değil önerebilirsin.

Hocam dediğiniz kasa ve psu olarak zm550 gvıı ve anakartı alacağım hiçbir sıkıntı yaşamam sistem de demi darboğaz vs? Veya uyumsuzluk

Hocam dediğiniz kasa ve psu olarak zm550 gvıı ve anakartı alacağım hiçbir sıkıntı yaşamam sistem de demi darboğaz vs? Veya uyumsuzluk
Hayır, uyumlular ve güzel parçalar var. Şimdiden hayırlı olsun. :) Toplam kaç etti parçalar?

Bir de SSD olarak ne seçtin? Ben mi göremiyorum yoksa koymadın mı?

RAM'i 2x8 GB yapabilirsin dostum.
Hocam Ram'i öyle yaptım
Hayır, uyumlular ve güzel parçalar var. Şimdiden hayırlı olsun. :) Toplam kaç etti parçalar?

Bir de SSD olarak ne seçtin? Ben mi göremiyorum yoksa koymadın mı?
SSD : Apacer PANTHER AS340/240GB 2.5" SATA 3.0 SSD Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe ve hocam 4350 tl en fazla etti parçalar herhangi bir internet sitesinden alsam 5000 tl ederdi o da en az fiyatı. sayenizde 4350 tlye aldım. ve 144 hz monitör alacağım ek olarak.

Tamamdır hocam ben normalde dediğiniz ssdyi alacaktım bir arkadaşım kötü dedi ondan vazgeçmiştim. Hocam Philips 23.5 144 HZ Freesync monitör var yaşadığım yerde ki bilgisayarcıdan taksitli alacam montaj ve kurulumunu da ona yaptırcam zaten.
Bunu tercih edebilirsin, biraz daha iyi ve biraz daha ucuz:

Hangi monitörü düşünüyorsun?
Hocam bir de bir soru daha soracaktım onu unutmuşum. Ben csgo ve lol oynarım sadece 5 yıl sıkıntısız gider mi bu pc?
Tamamdır hocam ben normalde dediğiniz ssdyi alacaktım bir arkadaşım kötü dedi ondan vazgeçmiştim. Hocam Philips 23.5 144 HZ Freesync monitör var yaşadığım yerde ki bilgisayarcıdan taksitli alacam montaj ve kurulumunu da ona yaptırcam zaten.

Hocam bir de bir soru daha soracaktım onu unutmuşum. Ben csgo ve lol oynarım sadece 5 yıl sıkıntısız gider mi bu pc?
Zalman ZM550-GVII 550 W Power Supply Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe hocam birde bu psu iyi değil mi? zm550gvii alacam da.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı