i3 10100F GTX 1660 nasıl bir performans sergiler?

ScoRp1oN_TR

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ3 12100F
Msi H610M-E
16 Gb DDR4 Ram
Msi Rtx 3060
i3 10100F bir işlemcim var. Pazartesi param yatarsa GTX 1660 alacağım 2.200 TL'ye 2 el alacagım. Nasıl bir karttır, istedigim oyunları açabilecek mi?

2.el ekran kartı önerilmez mining yapılmış olabilir tavsiyem değildir ama ille de alacaksan çoğu oyunu oynatır sanırım, YouTube'da test videoları var, işlemci ve ekran kartını yazıp izleyebilirsin istediğin oyunu

Tamam hocam zaten garantili alacağım ekran kartını

2.el ekran kartı önerilmez mining yapılmış olabilir tavsiyem değildir ama ille de alacaksan çoğu oyunu oynatır sanırım , youtubede test videoları var, işlemci ve ekran kartını yazıp izleyebilirsin istediğin oyunu

1660 ile Mining yapmak pek akıl kârı gibi değildi o dönemler. Ürüne gerekli testler yapıldıktan sonra sıkıntı çıkacağını sanmam.

i3-10105F - 1660Ti kullanıyorum şu ana kadar gayet memnunum ama seneye işlemciyi değiştirmeyi düşünüyorum.

Cyberpunk çok büyük problem yaşamıştım maalesef oynamadım ama bir kez daha deneyeceğim darboğaz problemi yaşamıştım.

AC Odyssey oyununda da darboğaz yaşadığımı düşünüyorum hangi ayara alırsam alayım 50-65 FPS arasında oynamıştım.

Bu iki oyun haricinde bir problem yaşamadım.

Geri
Yukarı