i3 10100F - RTX 2060 sistem alınır mı?

merakliKullanicu

Yoctopat
Daha fazla  
Gaming kasa RGB i3 10100F RTX 2060.

Sharkoon Gaming kasa i3 10100F RTX 2060 özellikleri.

- Sharkoon RGB LED kasa temperli camlı.

- Power Boost 550W 80+ PSU.

- ASUS Prime H410M-K anakart.

- Intel Core i3 10100F işlemci.

- 16 GB DDR4 RAM 2666 MHz (2x8) XPG.

- 480 GB SATA SSD Kioxia.

- 6 GB NVIDIA RTX 2060 ASUS Dual ekran kartı DDR6.

192.

Bu şekilde ikinci el bir PC buldum sizce alınır mı? Ederi nedir bir sıkıntı çıkarır mı, nelere dikkat etmem? Lazim yardımcı olursaniz sevinirim.

192.

Bu şekilde ikinci el bir PC buldum sizce alınır mı? Ederi nedir bir sıkıntı çıkarır mı, nelere dikkat etmem? Lazim yardımcı olursaniz sevinirim.

Fiyatı nedir?

192.

Dostum öncelikle belirtmek isterim ki, güç kaynagı pimi çekilmiş bomba gibi bir şey her an ciddi sıkıntılar yaratabilir. 13K ya bu sistemi almaktansa, biraz daha biriktirme şansınız varsa 17 18k ya 4060'lı hazır sistemler bulunabiliyor, onları kovalamınızı öneririm. İlle bu tarz 2. el sistem bakıyorum derseniz ise bana göre hakkı 8-9 k dır.
1.sistem olarak;
Kasayı 900 TL farkla Vento olanı yapıp 14.9k ya bu da alınabilir. İçinde bulunan ekran kartı piyasada ne kadar yeni olsa da, günden güne driverlarla gelişim göstermekte ve yaklaşık 3060 gücünde. Sistemin videosu budur:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
2. sistem olarak;
Bütçe artırılıyorsa tabii ki bu tercih edilmeli. Sistemin videosu budur:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleme:
İşlemci: Ryzen 5 3600 OC 3.60 GHz 6 çekirdek 12 Threads.

RAM: XPG Gammix D30 2*8 16 GB 3000 MHz.

Ekran kartı: ASUS Dual RTX 2060 6 GB.

Anakart: Afox B450M-A V2 sıfır.

SSD: Adata SU630 500GB SATA SSD.

Power: Frisby 600W 80+

Kasa: Frisby FC9320 4*12 Mech panel.

Bununda fiyati 12.5 sizce bu nasıl.

İşlemci: Ryzen 5 3600 OC 3.60 GHz 6 çekirdek 12 Threads.

RAM: XPG Gammix D30 2*8 16 GB 3000 MHz.

Ekran kartı: ASUS Dual RTX 2060 6 GB.

Anakart: Afox B450M-A V2 sıfır.

SSD: Adata SU630 500GB SATA SSD.

Power: Frisby 600W 80+

Kasa: Frisby FC9320 4*12 Mech panel.

Bununda fiyati 12.5 sizce bu nasıl.

Bununda güç kaynagı patlama garantili. Bu bütçelere çıkılıyorsa, cidden sana tavsiyem biraz daha bekleyip, biriktirip sıfır hazır sistem alman olur. Sistemlerden anlamadıgın belli, senin yerinde olsam başıma bela almazdım. İlle ben almak istiyorum dersen, güç kaynagı düzgün olan 2. el sistemlere 9-10 kdan fazla vermeki değsin.

Son düzenleme:
Sistemden anlıyorum usta benim olayım F/P birkaç yıl idare edecek sistem bulmak zaman geçtikce fiyat artio bu fiyata bu sistemleri soylememin nedeni de bundan daha düşük ekran karti islemcilere sahip sistemlerin bu fiyata yakın olması ikinci el bu fiyatlara bu tarz sistem bulursan söyle inceleyelim İzmir'de yaşıyorum ben elden almak istiyorum bir de o yüzden seçeneklerim azalio.

Sistemden anlıyorum usta benim olayım F/P birkaç yıl idare edecek sistem bulmak zaman geçtikce fiyat artio bu fiyata bu sistemleri soylememin nedeni de bundan daha düşük ekran karti islemcilere sahip sistemlerin bu fiyata yakın olması ikinci el bu fiyatlara bu tarz sistem bulursan söyle inceleyelim İzmir'de yaşıyorum ben elden almak istiyorum bir de o yüzden seçeneklerim azalio.

Garantili ve parça markaları, fiyat olarak da güzel diyebiliriz. 1080p medium ayarlarda birçok oyunu rahatlıkla oynatır. Ben açıkçası sistemi beğendim bakmanı öneririm, hem de İzmir'de. İleriye dönük geliştirebilir bir sistem değil. Fakat aradıgınız sizi birkaç yıl idare etmesi, sonra bunu satıp üstüne koyup sistem alabilirsiniz.
Ürünü alırsanız yaklaşık FPS değerleri bunlardır.

Teşekkürler ilan tarihi biraz eski umarim satilmamiştir kesinlikle fiyatina göre güzel bir sistem sence tahmini kaç yıl idare eder.

2-3 haftalık ilan oldugu için şansını dene, bence satılmamıştır. Kaç yıl idare eder sorusuna gelirsek, bu tamamen kişiden kişiye değişen bir soru. Bu tamamen hangi oyunları oynamak istedigin ve grafik beklentinle alakalı. Günümüzde hala 1050 Ti'lı sistem kullanan var,yaklaşık 9 yıllık bu kart. Çözünürlük düşe düşe 5 yıl bile kullanılır. Şu an için ise yukarıda attıgım videodan alacagın ortalama FPS'ler bunlardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı