Çözüldü i3 10100F RX 560 sistem LoL FPS düşüşü oluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

hakan yaeger

Megapat
Makaleler
21
Daha fazla  
Herkese merhaba, sadece League of Legends'te yaşadığım ve çözemediğim bir sorun var. Oyunda FPS dropları yaşıyorum. Maçın başlarında çok daha şiddetli ve sık oluyor, maç sonlarında tamamen geçiyor. Şiddetten kastım şöyle, 2-3 saniye kadar ekran donabiliyor. Her farm öldüğünde donabiliyor örneğin.

Sistemim;
i3 10100F.
MSI B460M-A Pro.
Patriot Viper RGB 2x8 16 GB RAM. (2666 MHz çalışıyor.)
Gigabyte RX 560 2 GB Gaming OC.
Zalman N5 MF.
XPG Pylon 550W.
Patriot Burst 240 GB SSD.

Oyun SSD'ye kurulu. Ekran kartı ve işlemci 50-55 derecenin üstüne çıkmıyor oyunda. Arkada açık herhangi bir şey yok. İşletim sistemim Windows 10, 21H1, orijinal.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video faydalı olur. Bir izle, tekrar denersin. Ayrıca chipset driverını ve GPU driverını güncellemeyi de unutma.
Tam ekran iyileştirmelerini devre dışı bırak ayarını açmışım, onu kapattığımda düzeldi bahsettiğim takılmalar. Şu an oyun sorunsuz gözüküyor. Teşekkürler.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video faydalı olur. Bir izle, tekrar denersin. Ayrıca chipset driverını ve GPU driverını güncellemeyi de unutma.
Tam ekran iyileştirmelerini devre dışı bırak ayarını açmışım, onu kapattığımda düzeldi bahsettiğim takılmalar. Şu an oyun sorunsuz gözüküyor. Teşekkürler.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı