i3 10100F sistem alınır mı?

PSU'su giriş seviyesi bir PSU bende de Rampage PSU var 6 7 kere aniden kapandı PC bir şey olmadı fakat bu olmayacağı anlamına gelmiyor.

Rampage güç kaynağı var kasayla birlikte geliyor 600W. Sistem güzel, alınabilir. Ben de Vatan'dan hazır sistem aldım 3-4 ay önce, bir sorun varsa cevaplayabilirim. Aynı şekilde 600W Rampage PSU var.

Giriş seviyesi mi? C4 o C4. bence sizde değiştirin. O kadar para verdiğin sistemi ucuz bir PSU(C4)'ya emanet etme.

RMP 600 modellerinin sertifikası gerçek ve belirli testlerden geçti Rampage'in bazı modelleri öyle olabilir fakat bu modelde sorun yaşayan görmedim henüz.

Hocam bence Vatan değil de İncehesap - İtopya gibi yerlerden alın. Daha ucuza daha iyi kalite alırsınız. Ayrıca PSU çöp o kasanın.
RMP 600 modellerinin sertifikası gerçek ve belirli testlerden geçti Rampage'in bazı modelleri öyle olabilir fakat bu modelde sorun yaşayan görmedim henüz.

Hocam Rampage'ye kesinlikle güvenilmez. Kendileri kendi ürünlerini üretmiyorlar ki Çin'den veya herhangi bir yerlerden gelen ürünlere marka basıyorlar.

Hocam bence Vatan değil de İncehesap - İtopya gibi yerlerden alın. Daha ucuza daha iyi kalite alırsınız. Ayrıca PSU çöp o kasanın.

Hocam Rampage'ye kesinlikle güvenilmez. Kendileri kendi ürünlerini üretmiyorlar ki Çin'den veya herhangi bir yerlerden gelen ürünlere marka basıyorlar.

Bunu sadece Rampage yapmıyor ki Monster bile aynısını yaptı nedense hep bu markalar göze batıyor.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı