i3 10100F sistem alınır mı?

Bekle alma, bazen 14-15K aralarında RTX3060-11400F hazır sistemler oluyor. "oluyor" dediğim fiyatlar indirime giriyor paranı RTX3050 sistemlerle heba etme.

İtopya son 4-5 yılda sattığı bilgisayar parçası sayısı çok yüksek genellikle sorun olmuyor bilinen bir firma çoğu freelancer ile iş yapmışlığı var.
Gamegaraj ise yine aynı şekilde başarılı olmuş bir websitesi genellikle siparişler bir-iki gün içinde ulaşıyor ben kendime toplaymasam da 2019-2020-2021 gibi yıllarda bir çok arkadaşıma sistem topladık bir günde gelmişti 3. arkadaşa 2. gün ulaştığını hatırlıyorum sistemin. Her neyse çok uzattım benim tavsiyem gamegaraj sitesine göz gezdir indirim var mı diye bak. Ara sıra RTX3060 sistemler 14-15K'ya düşebiliyor.

Bekle alma, bazen 14-15K aralarında RTX3060-11400F hazır sistemler oluyor oluyor dediğim fiyatlar indirime giriyor paranı RTX3050 sistemlerle heba etme.

İtopya son 4-5 yılda sattığı bilgisayar parçası sayısı çok yüksek genellikle sorun olmuyor bilinen bir firma çoğu freelancer ile iş yapmışlığı var.
Gamegaraj ise yine aynı şekilde başarılı olmuş bir websitesi genellikle siparişler bir-iki gün içinde ulaşıyor ben kendime toplaymasam da 2019-2020-2021 gibi yıllarda bir çok arkadaşıma sistem topladık bir günde gelmişti 3. arkadaşa 2. gün ulaştığını hatırlıyorum sistemin. Her neyse çok uzattım benim tavsiyem gamegaraj sitesine göz gezdir indirim var mı diye bak. Ara sıra RTX3060 sistemler 14-15K'ya düşebiliyor.
Sanırım arkadaşın ailesi alacak ve ikna edilmeleri gerek. Önce o sıkıntıyı çözerse hakkını verecek bir PC alır zaten.

Ya mantıklı gerçekten ama pek sıcak bakmıyorlar GameGaraj İtopya tarzı yerlere
İtopya ve Gamegaraj'ın neyine güvenmiyorlar? Nvidia resmi satıcılarıdır kendileri.
"Kazıklanmak" istiyorlarsa Vatan güzel tercih.
Gamegaraj sitesinde bulunan 3050'li sistemi alın. 1660 Super ile 2060 arası bir kart. Bütçe artarsa;
Bunu öneririm. Artmaz ise 3050 bulunan sistemi alın.

Ya mantıklı gerçekten ama pek sıcak bakmıyorlar GameGaraj İtopya tarzı yerlere.

Vatandan 1 masaüstü, 1 laptop, 2 ekran kartı ve SSD aldım. Eskiden fiyat konusunda başarılılardı ancak şu an nadir mağaza kampanyaları dışında ederinin üstünde fiyatlar ile geziyorlar. İtopya'da aynı markalardan ürün tedarik ediyor vatan da. Ancak fazladan para vermek istiyorsanız tercih sizin.

Yeni konular

Geri
Yukarı