i3 10100F sistem darboğaz yapar mı?

Benim önerdiğim kasa daha iyi ama mutlaka alacağım diyorsanız sadece kasayı alın. Kasanın içerisinde olan güç kaynağı kötü.

Hocam bilemiyorum ya çevremde kullananlar bayağı memnun benim de çok hoşuma gitti Xigmatek de kaliteli diye biliyorumemin olamadım.
Peki sistem nasıl?
Benim önerdiğim kasa daha iyi ama mutlaka alacağım diyorsanız sadece kasayı alın. Kasanın içerisinde olan güç kaynağı kötü.

Kasa tek satılsa keşke tek satılmıyor diye biliyorum.

Hocam bilemiyorum.
Sistem güzel ama fiyatını bilmiyorum. Fiyatına göre yorum yapabilirim. Sadece marka ve kullanıcı merkezli bakmamalısınız. Çok dandik ürünler alıp sorunsuz kullananlar var. Ben sadece öneri yapıyorum. Kararınızı kesin verdiyseniz ve fiyatı önemli değilse alabilirsiniz.

Sistem güzel ama fiyatını bilmiyorum. Fiyatına göre yorum yapabilirim. Sadece marka ve kullanıcı merkezli bakmamalısınız. Çok dandik ürünler alıp sorunsuz kullananlar var. Ben sadece öneri yapıyorum. Kararınızı kesin verdiyseniz ve fiyatı önemli değilse alabilirsiniz.
Fiyatı 847TL ne diyorsunuz?
Sizce değer mi?

Tamam değerlendireceğim başka öneriler atar mısınız?
Güç kaynağı aynı kalacak şekilde paylaştığım modellere bakılabilir.

Darboğaz yapsın, bir çeyrek altın hediye. Ama UV falan yapmayın işlemciye :D PC'yi aldıktan sonra da güç seçeneklerinden yüksek performansı seçin.

Güç kaynağı aynı kalacak şekilde paylaştığım modellere bakılabilir.

Çok teşekkürler ben karar kıldığım kasayı size bildiririm.

Bu kasa sizce nasıl? https://www.hepsiburada.com/corsair...yar-kasasi-vs550-power-supply-pm-HB00000O1WG5
Ayrıca üzerinde herhangi bir bir RGB kontrolcüsü bulunmuyor ancak bunu alsam RGB ışıkları kontrol edebilir miyim? GamePower ARGB to RGB Fan Kontrolcü - incehesap.com

Son düzenleme:

Geri
Yukarı