i3 10100F sistem nasıldır?

Bütçe
4000tl

samet.1033

Femtopat
Daha fazla  
Selamın aleyküm arkadaşlar düşük bir bütçem var açıkcası fazla da kafam basmaz böyle şeylere.
i3 10100F işlemci.
ASUS A320M-F anakart.
Gamepowder 650W 80+ güç kaynağı.
SanDisk 240GB SSD 530 MB okuma.
Gigabyt GTX 1650 ekran kartı.
Neo Forza 8 GB DDR4 3000 MHz RAM.
Bunların hepsi toplamı 4000 TL yaklaşıyor kasayı almak istemiyorum kötü bir kasam var kesip biçerim. Bunları toplamak yerine GameGaraj'daki Pollux 3T-10 hazır sistemi mi almam mantıklı? Palit markadan korkuyorum başıma bir iş açar mı? Görüşleriniz için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
GameGaraj Pollux 3T-10 hazır sistem gayet mantıklı bir seçim olacaktır. Palit markasına gelirsek bu bütçedeki bütün ekran kartı markaları aşağı yukarı aynı zaten. Palit ise gayet iyi bir markadır.
dier 1650s modellerinden düşük fiyat performans kaybı yaşarmıyım
ne
neden dierlerinden çok daha ucuz

Selamın aleyküm arkadaşlar düşük bir bütçem var açıkcası fazla da kafam basmaz böyle şeylere.
i3 10100F işlemci.
ASUS A320M-F anakart.
Gamepowder 650W 80+ güç kaynağı.
SanDisk 240GB SSD 530 MB okuma.
Gigabyt GTX 1650 ekran kartı.
Neo Forza 8 GB DDR4 3000 MHz RAM.
Bunların hepsi toplamı 4000 TL yaklaşıyor kasayı almak istemiyorum kötü bir kasam var kesip biçerim. Bunları toplamak yerine GameGaraj'daki Pollux 3T-10 hazır sistemi mi almam mantıklı? Palit markadan korkuyorum başıma bir iş açar mı? Görüşleriniz için teşekkürler.

Parçalarını yazmış olduğunuz sistemin parça dengesi ve uyumluluğunu sıkıntılı buldum. Arkadaşların önerdiği sisteme bakmanda fayda var.

Palit'ten zarar gelmez iyi markadır GameGaraj'da güvenilir.

Dediğim gibi fazla kafam almıyor o yüzden hazır PC alma taraftarıyım görüşlerinizi almak için forumladım
Topladığınız sistemde işlemci ve anakart uyumsuz olmuş. Bir dahaki sistemde işlemcinin ve anakartın soket yapısının aynı olmasına dikkat ediniz. Örneğin: 10100F Soket yapısı "LGA 1200" anakartın soket yapısı ise "AM4". 10100F için en mantıklı anakartlar H410 ve B460 olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı