i3 10100F sistem ne kadar eder?

APU sistemleri bile 2. el 4-5kya satıyorlar, arkadaşın dediği gibi tek ekran kartını satsa bile 4.000 civarı eder. İlk dediğiniz fiyat çok düşük.

APU sistemleri 5.000TL'ye satıyorlar öyle mi komik bir örnek sistem bırakayımda aşağıya APU sistem fiyatı neymiş görelim sizin belirlediğiniz fiyat neredeyse o kasanın sıfır fiyatı 9000TL o sisteme vereceğine kampanyadan RTX 2060 sistemleri 9.500-10.000TL bandına sattılar onlardan alır geçer 1660 ekran kartına ve 10100F işlemciye neden 9.000TL vereyimde paramı çöpe atayım? O fiyata 6600 ekran kartlı sistem alınır 2. elde birilerine satma niyetiniz varsa bari ederi üzerinden satında alacak kişi faydalansın.

APU sistem; Ryzen 3200g li apu bilgisayar iş,oyun, bilgisayarı f/p canavarı - Toplama Masaüstü Modeller İlanları sahibinden.com'da - 929329026

RX 6600 ve R5 3600 sistem; RX 6600 & Ryzen 5 3600 SISTEM - Toplama Masaüstü Modeller İlanları sahibinden.com'da - 1032434560

Sana kimse 9K ver demiyor attığın sistemlere baktın mı acaba 3K ya APU varmış? Üzerindeki işlemci kaçıncı nesil? Kasanın markasına, ramlerin haline, güç kaynağının markasına baktın mı kardeşim? Benim sistemim ekipman monitör dahil. Boş konuşuyorsun konuyu kirletme rapor atacağım. 2. attığın sistemde ekran kartının garantisi vs yok 2. elde alacak adam bunları göz önünde bulundurarak alır. Attığın APU sistem o haliyle 3k ediyorsa bırakta benim 1660S'li komple sistemimde 7-8K etsin!

Yok hayır yani anlamıyorum, bu forumda böyle bir algı var fiyat tavsiyesi almak istenilen konularda saçma sapan aşağılayıcı fiyatlar, kahkaha atmalar falan bugün PS4 almak istesen fiyatlar 4-5K arası iken 2 hafta önce alınmış her parçasının kutusu ve garantisi olan komple sisteme böyle fiyat biçenleri gerçekten anlamıyorum!
Kartınız alınmış kutudundan çıkmamışsa belki 4K veren çıkar ama kullanılmış olduğu ve yığınla kart olduğu için ikinci elde 4K veren çıkar mı emin değilim. Kalan parçalar kasa ekran kartsız olarak 3K küsür sayabilirsiniz ama o da 4K değil. Çevre birimleri de 2 haftalıksa hızla satmak istiyorsanız 5'te 3 fiyatına satabilirsiniz monitör hariç onu bilmiyorum. Parça parça ikinci el sitelerine koyabilirsiniz. Kasaya 8 yazıp pazarlık çok az olur yazın belki biri çıkar. Kasa tam diğerleri tek tek satılmalı. 5-6 ay önceki gibi aldığınız fiyattan yükseğe satamıyorsunuz maalesef. Millette ya para yok ya da olan harcamaya korkuyor. Zor bir zamana denk geldiniz ve gittikçe de zorlaşıyor.

Kartınız alınmış kutudundan çıkmamışsa belki 4K veren çıkar ama kullanılmış olduğu ve yığınla kart olduğu için ikinci elde 4K veren çıkar mı emin değilim. Kalan parçalar kasa ekran kartsız olarak 3K küsur sayabilirsiniz ama o da 4K değil. Çevre birimleri de 2 haftalıksa hızla satmak istiyorsanız 5'te 3 fiyatına satabilirsiniz monitör hariç onu bilmiyorum. Parça parça ikinci el sitelerine koyabilirsiniz. Kasaya 8 yazıp pazarlık çok az olur yazın belki biri çıkar. Kasa tam diğerleri tek tek satılmalı. 5-6 ay önceki gibi aldığınız fiyattan yükseğe satamıyorsunuz maalesef. Millette ya para yok ya da olan harcamaya korkuyor. Zor bir zamana denk geldiniz ve gittikçe de zorlaşıyor.

İnsana kendi malı kıymetli gelir miş aynı o hesap kanıtlarıyla o sistemin sadece kasasının 9.000TL etmeyeceğini belirtiyoruz. Dediğiniz ve dediğim gibi sadece kasanın en fazla eder fiyatı 7000TL'dir.

Sana kimse 9K ver demiyor attığın sistemlere baktın mı acaba 3K ya APU varmış? Üzerindeki işlemci kaçıncı nesil? Kasanın markasına, ramlerin haline, güç kaynağının markasına baktın mı kardeşim? Benim sistemim ekipman monitör dahil. Boş konuşuyorsun konuyu kirletme rapor atacağım. 2. attığın sistemde ekran kartının garantisi vs yok 2. elde alacak adam bunları göz önünde bulundurarak alır. Attığın APU sistem o haliyle 3k ediyorsa bırakta benim 1660S'li komple sistemimde 7-8K etsin!

İnsana kendi malı kıymetli gelir miş aynı o hesap kanıtlarıyla o sistemin sadece kasasının 9.000TL etmeyeceğini belirtiyoruz. Dediğiniz ve dediğim gibi sadece kasanın en fazla eder fiyatı 7000TL'dir.
Ben herhangi bir mesajımda sadece kasaya 9K istediğimi yazmış mıyım? Ben sistemime komple fiyat biçilmesini istedim tüm parçalarıyla. Evet herkesin malı kıymetli ancak bu sistemin komple haliyle 5K etmeyeceğini biliyorum.

APU sistemleri 5.000TL'ye satıyorlar öyle mi komik bir örnek sistem bırakayımda aşağıya APU sistem fiyatı neymiş görelim sizin belirlediğiniz fiyat neredeyse o kasanın sıfır fiyatı 9000TL o sisteme vereceğine kampanyadan RTX 2060 sistemleri 9.500-10.000TL bandına sattılar onlardan alır geçer 1660 ekran kartına ve 10100F işlemciye neden 9.000TL vereyimde paramı çöpe atayım? O fiyata 6600 ekran kartlı sistem alınır 2. elde birilerine satma niyetiniz varsa bari ederi üzerinden satında alacak kişi faydalansın.

APU sistem; Ryzen 3200g li apu bilgisayar iş,oyun, bilgisayarı f/p canavarı - Toplama Masaüstü Modeller İlanları sahibinden.com'da - 929329026

RX 6600 ve R5 3600 sistem; RX 6600 & Ryzen 5 3600 SISTEM - Toplama Masaüstü Modeller İlanları sahibinden.com'da - 1032434560
Ben 9000TL mi dedim? Sizinki çok düşük dedim sadece. Bir arkadaşım var alım satım yapıyor, APU sistemler gayette 4-5k civarından gidiyor. Piyasada zaten serbest piyasa, 10 bine o var diye sen daha altından mı koymak zorundasın?

Arkadaş sadece kasa sormamış ki, bütün hepsini ne kadara satabilirim demiş.

Geri
Yukarı