i3 10100F Sisteme F/P Ekran Kartı Önerisi

Bashwarp

Yoctopat
Selamlar,
İş/Ofis amacıyla toplanmış bir kasam var.
Mevcut sisteme mümkünse sadece ekran kartı ekleyerek başka bir masraf yapmayarak gaming amacıyla kullanmak istiyorum.

Kasa ve PSU: Rampage Victory - 600W 80 PLUS BRONZE MidT Atx
İşlemci: İntel Core i3-10100F CPU 3.60 GHZ
Anakart: Asus Prime H410M-E
SSD: Crucial 240GB BX500 Serisi 3D NAND Sata 3.0 SSD (Okuma 540MB / Yazma 500MB)
Ram: G.Skill Ripjaws V DDR4 3000 Mhz CL 16 1x8 GB (Ana kartta yer var 1 tane daha 8GB Ram alabilirim.)
Mevcut Ekran Kartı: MSI GeForce GT 710 1GB DDR3 64Bit

Bannerlord, Fifa, Rainbow6, PUBG oynarım.
Rekabetçi değil keyif amacıyla oynuyorum.
Orta ayarlarda sabit 60 fps almak bana yetecek diye düşünüyorum.
Uygun fiyatlı olması için 2. el alabilirim.
Bu amaçla mevcut sisteme ve PSU'ya uyumlu olacak ekran kartı önerilerinizi bekliyorum.
Teşekkür ederim.

Son düzenleme:
6600 takabilirsin genel olarak memnun eder az buz darboğaz olsada. PSU da değişilse iyi olur aslında marka güven vermeyen cinsten.

Testte atayım kafanda fikir oluşsun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

6600 takabilirsin genel olarak memnun eder az buz darboğaz olsada. PSU da değişilse iyi olur aslında marka güven vermeyen cinsten.

Testte atayım kafanda fikir oluşsun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Öneriniz için teşekkür ederim. RX 6600'ın sıfır fiyatları 7.000 TL bandında.
Daha uygun fiyatlı bir model bulma imkanımız var mıdır?
Ayrıca bu dediğiniz RX 6600 benim PSU'ya uyumlu mudur nasıl anlayabiliriz? Güç kablosundan gelen pinlerin ekran kartına uyumlu olması gerekiyordu diye hatırlıyorum.

Öneriniz için teşekkür ederim. RX 6600'ın sıfır fiyatları 7.000 TL bandında.
Daha uygun fiyatlı bir model bulma imkanımız var mıdır?
Ayrıca bu dediğiniz RX 6600 benim PSU'ya uyumlu mudur nasıl anlayabiliriz? Güç kablosundan gelen pinlerin ekran kartına uyumlu olması gerekiyordu diye hatırlıyorum.
Hocam sıfır almayın zaten o kartı 2.el alabilirsiniz. Eğer sıfır düşünüyorsanız 4060 falan bakın aşagısınada bakmayın derim ama bütçeniz yetmez zaten anladığım. 2.elden yürüyün. PSU da sorun olmaz. Tek sorun marka model güven vermiyor akım korumalı priz varsa birlikte kullan veya değiş.

Geri
Yukarı