i3-10100F sistemin ederi nedir?

Ki ek olarak belirtiyim. Zotac kartlar Türkiye'de diğer markalardan biraz daha pahalı. Sebebini bilmiyorum. Tasarımdan veya malzeme kalitesinden olabilir.

Hiçbir şey fark etmiyor biliyorsun değil mi arada kayıta değer bir fark yok.

Hocam bakın performanstan bahsetmiyoruz burada. Sizin dediğiniz şey yapay ile doğal elmas gibi. İkisi de aynı o zaman fiyatları da aynı olmalı olmuyor maalesef.

Asustan kaliteli olamaz olsa bile arada 3k fiyat oynamaz kartın ederi satılması için max 5500 tl
Hocam bakın hala kaliteden bahsediyorsunuz. Bu öyle bir durum değil. Zotac Türkiye'de pahalı. Sizin dediğiniz kart ise Türkiye'deki en fiyat/performans kartlardan.

Ki ek olarak belirtiyim. Zotac kartlar Türkiye'de diğer markalardan biraz daha pahalı. Sebebini bilmiyorum. Tasarımdan veya malzeme kalitesinden olabilir.

Hocam bakın performanstan bahsetmiyoruz burada. Sizin dediğiniz şey yapay ile doğal elmas gibi. İkisi de aynı o zaman fiyatları da aynı olmalı olmuyor maalesef.
Ekran kartında en ucuz hangisi ise ventus hariç onun alınması mantıklı sırf malzeme kalitesi için fazladan para vermeye gerek yok, ki zotac ın asustan malzeme kalitesi olarak daha iyi olacağını düşünmüyorum

Hocam bakın hala kaliteden bahsediyorsunuz. Bu öyle bir durum değil. Zotac Türkiye'de pahalı. Sizin dediğiniz kart ise Türkiye'deki en fiyat/performans kartlardan.
Pahalı olması fp olan karttan daha iyi olduğu anlamına gelmiyor

Ve ayrıca 7k ya 3060 var

Ekran kartında en ucuz hangisi ise Ventus hariç onun alınması mantıklı sırf malzeme kalitesi için fazladan para vermeye gerek yok, ki Zotac'ın ASUS'tan malzeme kalitesi olarak daha iyi olacağını düşünmüyorum.

Hocam "malzeme kalitesi" çok geniş bir kavram ama. Sizin mantığınıdan gidiyim. Sizde şu an piyasa fiyatı 10-11.000 olan ve herhangi bir arzası bulunmayan bir karta diyorsunuz ki piyasa fiyatının yarısını koy. Dediğiniz ASUS Dual sıfır olarak 8-9 bulunabilirken bu kart 10-11. oran orantı yaparsanız benim verdiğim fiyatın mantıklı olduğunu görürsünüz. ASUS çok köklü olduğundan fiyatını ucuz tutabiliyor. Zotac ise böyle değil.

Hocam "malzeme kalitesi" çok geniş bir kavram ama. Sizin mantığınıdan gidiyim. Sizde şu an piyasa fiyatı 10-11.000 olan ve herhangi bir arzası bulunmayan bir karta diyorsunuz ki piyasa fiyatının yarısını koy. Dediğiniz ASUS Dual sıfır olarak 8-9 bulunabilirken bu kart 10-11. oran orantı yaparsanız benim verdiğim fiyatın mantıklı olduğunu görürsünüz. ASUS çok köklü olduğundan fiyatını ucuz tutabiliyor. Zotac ise böyle değil.
Sıfırının 11k olması onun satıldığı anlamına gelmez bende gidip 3060 ı 15k ya koyayım ne mantığı var 10.600 tl ye 4060 var zaten 3050 nin sıfırı o fiyat olsada 4060 kadar satılıcakmı

Sıfırının 11k olması onun satıldığı anlamına gelmez bende gidip 3060'ı 15k ya koyayım ne mantığı var 10.600 TL'ye 4060 var zaten 3050'nin sıfırı o fiyat olsa da 4060 kadar satılacak mı?

Hocam bakın siz RTX kartlar arasında bir fiyat biçiyorsunuz. Ben Zotac kartlar arasında fiyat biçiyorum. Ki siz şu an sıfır kartlara falan girdiniz. Ben ve siz fikirlerimizi sunduk artık seçim konu sahibinin. İyi günler.

Geri
Yukarı