i3-10100F ve 1660 Ti sistem alınır mı?

Bütçe
6200

Arda Çengeloglu

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar, ben GameGaraj'dan Pollux 3T10 sistemini almayı düşünüyorum. Normalde i5 10400F ve 1660 ekran kartı ile almayı düşünüyordum ancak stokta kalmadığı için mecbur 1660 Ti alacağım yani i5 10400F ve 1660 Ti alabilirdim ama siteye girdiğimde fiyatların 200 TL arttığını gördüm ve i3 10100F ve 1660 Ti almayı düşünüyorum. Sizce nasıl olur, alınır mı veya bana sistem bulacak biri var mıdır?

Dosya Ekleri

• sssssss.PNG
    sssssss.PNG
    35,2 KB · Görüntüleme: 110
SSD'yi değiştirin. Onun dışında gayet iyi bir sistem ve zaten bütçenize en uygunu. Bu şekilde alabilirsiniz. Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın.

Gayet iyi fakat SSD ısınma sorunlu diye duymuştum, yerine 860 Evo seçebilirsen seç seçemezsen Patriot Burst ve AS340'a bakabilirsiniz.
dediğiniz ssdler orada yok 860 evo var ama oda 250 gb 250 gb bana yetmez onun yerine biostar s120l 480 gb alsam olurmu
t
SSD'yi değiştirin. Onun dışında gayet iyi bir sistem ve zaten bütçenize en uygunu. Bu şekilde alabilirsiniz. Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın.
teşekkür ederim peki bu sistem yayın falan açabilirmiyim

Bu sistem daha iyi bir alternatif ancak güç kaynağı iyi olmadığı için değiştirilmeli, aldıktan sonra güç kaynağını satıp yerine Zalman Wattgiga ya da Gigamax alın derim.

Bu sistem daha iyi bir alternatif ancak güç kaynağı iyi olmadığı için değiştirilmeli, aldıktan sonra güç kaynağını satıp yerine Zalman Wattgiga ya da Gigamax alın derim.

Tavsiye için teşekkür ederim ama i510400F 1660 Super OC ekran kartlı sistem almaya karar verdim. Tam bütçemi aşmayan bir sistem oluyor o şekilde.

Geri
Yukarı