i3 10100F ve 750 Ti sistemin parçaları uyumlu mu?

750 Ti ile Ultra biraz sıkınıtı olur hocam. Gideri olan bir kart uzun süte Evga 750 Ti kullandım taş gibiydi. İ5 4590 12GB Ram ile Ultra oynayamadım. Onu geçtim zaten Ultra ayarlar için raminiz biraz yetersiz. Ayrıca ekran kartınızın Vram hafızasıda yine aynı şekilde yetersiz kalacaktır muhtemelen. GTA 5 öyle birşey ki sen ayar yükselttikçe daha fazla ram ihtiyacı doğuyor. Ultra olmasa da keyif verecek yüksek ayarlarda oynayabilirsiniz tabiki de.

750 Ti ile Ultra biraz sıkınıtı olur hocam. Gideri olan bir kart uzun süte Evga 750 Ti kullandım taş gibiydi. İ5 4590 12GB Ram ile Ultra oynayamadım. Onu geçtim zaten Ultra ayarlar için raminiz biraz yetersiz. Ayrıca ekran kartınızın Vram hafızasıda yine aynı şekilde yetersiz kalacaktır muhtemelen. GTA 5 öyle birşey ki sen ayar yükselttikçe daha fazla ram ihtiyacı doğuyor. Ultra olmasa da keyif verecek yüksek ayarlarda oynayabilirsiniz tabiki de.
Hocam sonradan yavaş yavaş geliştiricem ilk önce harddisk alcam sonra bir tane daha 8gb ram alcam yanı yavaş yavaş geliştiricem

O sisteme 750 Ti biraz sırıtmış bence. Diğer bileşenlerin kalitesine bakınca o biraz sönük kalıyor. Mesela anakarttan kısıp ekran kartınızı elden çıkarıp yerine en azından 1050 Ti falan alabilirseniz tadından yenmez. Onun dışında şu an bu sistemle Ultra ayarlarda VRAM sıkıntısı yaşarsınız zira 2 GB bir ekran kartı ile biraz zor bence. Ayrıyeten elinizdeki RAM'i satıp Dual kit 2x8 bir RAM alırsanız sistem aşırı rahatlar. Kendimden biliyorum yer yer droplar girebiliyor GTA 5 oyununda tek 8 GB RAM ile. Onun dışında gayet güzel bir sistem en yakın zamanda bir ekran kartı almanız dileğiyle. 👍

Geri
Yukarı