i3-10100F ve GT 1030 Rust oynatır mı?

En azından 60 FPS üstü almak için RX560/1050 Ti ve 16 GB RAM gibi bir şey olsa çok rahat oynatır derim ama GT1030 ile 40-50 FPS arasında oynarsınız.

1030 %15 daha performanslı hocam.
Emin misin dostum yanlışın var :D Benchmarklara bakarak anlayabilirsin.
Örnek :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu zamanda bu iki kartta alınmaz kendim kullanmış biri olarak söylüyorum bu videoyu da doğru sandığınız yanlış bilgi için atıyorum. Bazı oyunlarda kafa kafaya bazı oyunlarda önde çok bi farkları yok dediğim gibi.

Son düzenleme:
Emin misin dostum yanlışın var :D Benchmarklara bakarak anlayabilirsin.
Örnek :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu zamanda bu iki kartta alınmaz kendim kullanmış biri olarak söylüyorum bu videoyu da doğru sandığınız yanlış bilgi için atıyorum. Bazı oyunlarda kafa kafaya bazı oyunlarda önde çok bi farkları yok dediğim gibi.
Böyle boş yorumlara tokuz biz. RX 550'nin daha performanslı olduğunu 2-3 oyun ile kanıtlamaya çalışıp genel performans çıkarımı yapamazsınız. Oyun testlerine baktığınız zaman çoğu oyunda GT 1030 daha iyi performans göstermekte. Oyunun yazılımsal desteğine göre performans grafikleri iki kart için değişmekte. İşi genel olarak ele alacak olursak GT 1030 daha iyi performans vermekte.

İki kartın yazılımsal optimizasyon hariç saf performansları karşılaştırıldığında RX 550 daha güçlü bir karttır. Söz konusu oyun ve optimizasyona gelince GT 1030 genel olarak daha performanslı. Bunun daha tartışması yapılmaz.

Oyunu satın aldım ve test ettim. 1360x768 ayarında Genel olarak orta düşük ayarlarda ( görüntü kalitesi o kadar kötü değil) ve 150 200 online olan sunuculara girdiğimde eğer etrafımda çok fazla ev vs varsa 45 55 60 FPS çok ev yoksa 70 80 FPS'ler de oynatıyor. Ama görüntü kalitesini çok düşürürsem bu fps değeri artar ve genel olarak 60 FPS oynatır ama oyundan pek zevk alınmaz. Yani eğer i3 10100F GT 1030 ( GDRR5) ve 16 GB RAM'iniz varsa genel olarak bu FPS'leri alırsınız. 1080P monitörümden dolayı deneyemedim, belki ileride monitör alırsam, test edip tekrardan buraya yazarım. :)

Geri
Yukarı