i3 10100F ve GTX 1650S sistem alınır mı?

@Bilişsel Hack @Adem Yıldız_ @olyshoweR @192809
Teşekkürler mesajlarınız için. Şuanda ekran kartını yükseltmeyi düşünmüyorum. Adem Yıldız arkadaşın da dediği gibi, 1650 Super zaten şuan için çok yeterli bir ekran kartı ama eğer rami 8x2 16 dual yapmaz isem sık sık drop yeme ihtimalim var sanırım. O yüzden bir dahaki ay 8GB daha RAM ekleyeceğim. Sonra yetersiz gelmeye başlarsa ekran kartını da yenilemeyi düşünürüm.

Peki Palit hakkındaki düşünceleriniz nedir, güvenilir midir?
AoC2ModdingTR hmm biliyorum orayı :).

Soruna gelecek olursak, evet alınır. İleride RAM' i 16GB yap daha iyi olur.
Teşekkürler cevap için. Ben Kerem Yılmaz bu arada bahsettiğin grubun kurucusuyum. Farklı bir isimle girmek istedim foruma. :D

Teşekkürler mesajlarınız için. Şu anda ekran kartını yükseltmeyi düşünmüyorum. Adem yıldız arkadaşın da dediği gibi, 1650 Super zaten şu an için çok yeterli bir ekran kartı ama eğer RAM'i 8x2 16 Dual yapmaz isem sık sık drop yeme ihtimalim var sanırım. O yüzden bir dahaki ay 8 GB daha RAM ekleyeceğim. Sonra yetersiz gelmeye başlarsa ekran kartını da yenilemeyi düşünürüm.

Teşekkürler cevap için. Ben kerem yılmaz bu arada bahsettiğin grubun kurucusuyum. Farklı bir isimle girmek istedim foruma. :D.

Rica ederim.
Palit iyidir kesinlikle üzmez.
8 GB RAM eklediğiniz zaman performans farkını iliklerinize kadar hissedersiniz.
İyi geceler.

Teşekkürler mesajlarınız için. Şuanda ekran kartını yükseltmeyi düşünmüyorum. Adem Yıldız arkadaşın da dediği gibi, 1650 Super zaten şuan için çok yeterli bir ekran kartı ama eğer rami 8x2 16 dual yapmaz isem sık sık drop yeme ihtimalim var sanırım. O yüzden bir dahaki ay 8GB daha RAM ekleyeceğim. Sonra yetersiz gelmeye başlarsa ekran kartını da yenilemeyi düşünürüm.

Teşekkürler cevap için. Ben Kerem Yılmaz bu arada bahsettiğin grubun kurucusuyum. Farklı bir isimle girmek istedim foruma. :D
Anakartı biostar yap görmüyor musun kaç kere yazdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı