i3 10100F ve RX560 uyumu

uksenk

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. i3 10100F 3.6 GHz işlemci ile RX560 4 GB OC ekran kartı uyumlu mudur ve iyi performans verir mi? Bir de işlemcinin Max GHz frekansı 4.5. herhangi bir OC islemiyle mi yukseltiliyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kullandığınız işlemci zaten O.C. dediğiniz işleme kapalı. Güç ayarlarından performans moduna getirince otomatik max GHz'ye ulaşıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kullandığınız işlemci zaten O.C. dediğiniz işleme kapalı. Güç ayarlarından performans moduna getirince otomatik max GHz'ye ulaşıyor.
Peki hocam ben 4gb oc versiyonunu kullanacağım ona birde iç yaparsam videodakindan yüksek performans alirmiyim
Peki hocam ben 4gb oc versiyonunu kullanacağım ona birde iç yaparsam videodakindan yüksek performans alirmiyim
(Oc) yanlış yazmisim hocam

(Oc) yanlış yazmisim hocam
O.C. işlemini tavsiye etmem. 2-3 fps farkı için sarfettiği çabaya değmez. Stok ayarlarda kullanmanız en temizi olur. Zaten güzel bi ikiliye sahipsiniz şuan. Ama illa istiyorsanız internetten videolarına bakıp voltaj MHz boostlarına bakabilirsiniz.

O.C. işlemini tavsiye etmem. 2-3 fps farkı için sarfettiği çabaya değmez. Stok ayarlarda kullanmanız en temizi olur. Zaten güzel bi ikiliye sahipsiniz şuan. Ama illa istiyorsanız internetten videolarına bakıp voltaj MHz boostlarına bakabilirsiniz.
Peki hocam yine rx serisi olduğu için soruyorum bir ikinci el sitesinde rx 580 8gb gordum açıklamada fanlar dönmüyor ve goruntu vermiyor diyordu fiyat 900 tl acaba alsam yaptirabilirmiyim mantıklı olurmu elimdemi patlar

Geri
Yukarı