i3 10100F vs 10105F

F olmayan seri mi yani bu? Ve sizce beni kart olmadan ne kadar idare eder? B460M-A-PRO anakartım var.

Peki bu arkadaşın vermiş olduğu linkten grafik işlemcili olanı alsam beni kadar idare eder? Ekran kartı alana kadar.

Yani ne kadar idare eder bilemiyorum. Ama bir yere kadar idare edeceği doğru. Ama çok aşırı performans bekleme. Eğer oyun için alacak isen Ryzen 5 3400G'ye yönel o zaman.

GT 730 dışında 2000 TL bütçe ile 4 GB ekran kartı kalmadı. Belki Turbox GTX 750 Ti bulunabilir ki Turbox ürünlerinin kalitesizliğini tartışmaya bile gerek yok. 2000TL altında güncel oyunları oynatabilecek ekran kartı bile neredeyse kalmadı.

i3 10105 alacağım Amazon'da satılan ürün kodu F serisi olanın değil ve çok uyguna geliyor. Fakat bir sorum var LGA 200 yazıyor ama B460M-A Pro anakartıma sorunsuz şekilde uyar mı?

i3 10105 alacağım Amazon'da satılan ürün kodu F serisi olanın değil ve çok uyguna geliyor. Fakat bir sorum var LGA 200 yazıyor ama B460M-A Pro anakartıma sorunsuz şekilde uyar mı?
LGA 1200 işlemci. Ve anakartınız uyumlu. İşlemcinin uyumlu ürünler listesinde de anakartınızın birebir adı mevcut.

Yeni konular

Geri
Yukarı