i3 10100F'in çıkacağı belli oldu mu?

Mantıklı bir işlemci ileriye dönük değil ama iş görür günü kurtarmalık bir işlemci 4c/8thread olması.
9.nesil ile karıştırdınız galiba.
Ben hala Intel işlemcilerin isimlerine alışamadım yalnız. Şu 9100 4/4, 10100 var 4/8, şimdi bunun F modeli gelecek ama olayı nedir bilmiyorum. 10400F var 6/12 bunu da biliyorum. Bir 9350K var bu ne oluyor mesela? AMD'nin Ryzen'larını çok kolay ayırt ediyorum ama Intel'de 2 nesilde 50 tane işlemci var kafa almıyor artık.
F olmayan işlemcilerin içinde ekran kartı var ( hd graphics ). F olan işlemciler'de ekran kartı yok.

Ben hala Intel işlemcilerin isimlerine alışamadım yalnız. Şu 9100 4/4, 10100 var 4/8, şimdi bunun F modeli gelecek ama olayı nedir bilmiyorum. 10400F var 6/12 bunu da biliyorum. Bir 9350K var bu ne oluyor mesela? AMD'nin Ryzen'larını çok kolay ayırt ediyorum ama Intel'de 2 nesilde 50 tane işlemci var kafa almıyor artık.
Adamlar ne yapacaklarını şaşırmış isimler birbirine girmiş :). F modelinde iGPU yok. K olanlar da çarpan kilidi açık olanlar, malum Intel o teknolojiyi hala pahalıya satıyor.

@Seradotwav Benim o mesajım bir mimdi, Instagram kullandığım zamanlar görmüştüm. Yani o mesaj aslında mim.

Sen bana dava açacağım diyordun, mim paylaştığım için suç mu işledim?
Ben sana küfür etmedim, seni tehdit etmedim, sana zorbalık yapmadım. Şükür, davalık bir durumum yok. Sen ise bana küfür etmiştin, beni tehdit etmiştin ve zorbalık yapmıştın.

Suç da işlemedim, şükür ben pişman olacağım bir şey de yapmam.

Ben ikimizin de tadının bozulmasını istemem. Zaten konu kayıyor.

Ben artık seninle konuşmak istemiyorum.

@Fernando Muslera 10100F çıkış yapmış. Hatta Türkiye'de gördüm gibi hocam, linkini bulursam atarım =)
Linki bulabildiniz mi?

Linki bulabildiniz mi?
İtopya'ya erişemedim niyeyse, Vatan'da var ancak çok yakında diyor sadece.

İtopya'ya erişemedim niyeyse, Vatan'da var ancak çok yakında diyor sadece.

Yeni konular

Geri
Yukarı