i3-10100T sistemde CS:GO donuyor

İşletim sistemi
Windows 10

Cengiztr

Decapat
Daha fazla  
Merhaba Technopat Sosyal kullanıcıları. Ben 2-3 kere Steam'den CS:GO yükledim oyunun lobisine girdim ama oyun başlat dediğimde harita ekranı geldi altta da loading ama ondan sonra donup kalıyor oyundan da çıkmıyor mecbur bilgisayarı kapatıp açıyorum.
Sistem:
İşlemci Intel(r) Core(tm) i3-10100t CPU @ 3.00GHz 3.00 GHz.
Takılı RAM 4,00 GB (kullanılabilir: 3,84 GB)
Sistem türü 64 Bit işletim sistemi, X64 tabanlı işlemci.
Ekran kartı: Intel UHD 630.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba Technopat Sosyal kullanıcıları. Ben 2-3 kere Steam'den CS:GO yükledim oyunun lobisine girdim ama oyun başlat dediğimde harita ekranı geldi altta da loading ama ondan sonra donup kalıyor oyundan da çıkmıyor mecbur bilgisayarı kapatıp açıyorum.
Sistem:
İşlemci Intel(r) Core(tm) i3-10100t CPU @ 3.00GHz 3.00 GHz.
Takılı RAM 4,00 GB (kullanılabilir: 3,84 GB)
Sistem türü 64 Bit işletim sistemi, X64 tabanlı işlemci.
Ekran kartı: Intel UHD 630.

Hocam bu sistem okullarda bulunan sistem değil mi? Neyse 4 GB RAM'den dolayı olabilir. Sürücü olmadığından dolayı olabilir. Veyahut ayarları düzgün yapmadığınız için olabilir.

Yok hocam kötülediğimden değil gerçekten iyi bir sstme bu. Intel UHD 630 128 VRAM rağmen 4K video oynayabilmekte.

Hocam ben bu sistemle hangi oyunları akıcı oynayabilirim? LoL oynuyorum şu an 1366x768 de 70 80 FPS.
Hocam bu sistem okullarda bulunan sistem değil mi? Neyse 4 GB RAM'den dolayı olabilir. Sürücü olmadığından dolayı olabilir. Veyahut ayarları düzgün yapmadığınız için olabilir.

Bir de sistem AiO.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı