GT 1030 sistemde CS:GO donuyor

Emirhan34181

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenciyim
Sistemim:

• i3 4.nesil
  • GT1030.
  • 16gbd DDR3.
  • 125GB SSD.

Bu sistemde düşük ayarlarda 150 FPS bazen 200 FPS oluyor ama sık sık oyun donuyor ardından sesler gelmeye başlıyor. Biraz dinliyorum kendi yaptığım fillerin sesleri geliyor örneğin bıçak çekme silah sıkma gibi ama görüntü donuk oluyor. Alt Tab atmak işe yaramıyor kapatıp aç yapmam gerekiyor dereceli maçlarda sıkıntı oluyor çözümü bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
CS:GO işlemci isteyen bir oyun işlemcinin tekli çekirdek performansınıdan yararlanır bu videodaki bilgiler seni biraz da olsa idare edecekti
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Artı -1 Eksi
CS:GO işlemci isteyen bir oyun işlemcinin tekli çekirdek performansınıdan yararlanır bu videodaki bilgiler seni biraz da olsa idare edecekti
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
hocam Core 2 Duo e6600 işlemcide 45-50 FPS alıyorum ve arkadaşın sorununu hiç yaşamadım problemin başka bir sebebi olduğunu düşünüyorum.

Hocam Core 2 Duo E6600 işlemcide 45-50 FPS alıyorum ve arkadaşın sorununu hiç yaşamadım problemin başka bir sebebi olduğunu düşünüyorum.

İnternette biraz araştırdım aynı sorunu yaşayan başkaları da olduğunu fark ettim bence sorun sistemle alakalı değil.

Arkadaşlar sorun bunlarla ilgili değil ve halen daha olmaya devam ediyor. Oyun 2 sn donuyor ve ardından geri geliyor ama sadece görüntü donuk kalıyor. Az önce maçtaydım 3 dakika içinde 2 kere oldu sinirim bozuldu ve bu sadece CS:GO'da oluyor başka bir oyunda en ufak kasma donma yok.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı