i3-10100T ve UHD 630 sistemde CS:GO yükleme ekranında kasıyor

Cengiztr

Decapat
Daha fazla  
CS:GO 2 kere indirdim ama daha oyuna girmeden yükleme ekranında kastı. RAM az galiba.

• İşlemci Intel(R) Core i3-10100T CPU @ 3.00GHz 3.00 GHz.
  • Takılı RAM 4,00 GB (kullanılabilir: 3,84 GB)
  • Sistem türü 64 Bit işletim sistemi, X64 tabanlı işlemci.
  • RAM: 2666 MHz.
  • GPU: Intel UHD 630.
  • 1TB HDD.

Teşekkür ederim hocam yükleniyor şimdi.

Hocam ben dun oyunu yükledim lobiye girdim eğitime girmek istedim eğitime girmeye evet dedim yükleme ekranında dondu Alt Tab yaptım loading barı biraz ilerledi Alt Tab yapa yapa eğitime girebildim 4:3 normal mod da 1280x1024 de eğitimi tamamladım en düşük ayarlarda ama sonra oyun bula basdım buldu yükleme ekranına geldim Alt Tab yapa yapa loading bari yarıya geliyordu ama loading den atdı beni herhalde giremediğim için Alt Tab yaptığımda da donuyor 1 2 dakika sonra yanıt veriyor anlamadım insanlar 2 GB RAM'la oynuyorlar rahat Steam'de kapalı bende.
Teşekkür ederim hocam yükleniyor şimdi.

Hocam ben dun oyunu yükledim lobiye girdim eğitime girmek istedim eğitime girmeye evet dedim yükleme ekranında dondu Alt Tab yaptım loading barı biraz ilerledi Alt Tab yapa yapa eğitime girebildim 4:3 normal mod da 1280x1024 de eğitimi tamamladım en düşük ayarlarda ama sonra oyun bula basdım buldu yükleme ekranına geldim Alt Tab yapa yapa loading bari yarıya geliyordu ama loadingden atdı beni herhalde giremediğim için Alt Tab yaptığımda da donuyor 1 2 dakika sonra yanıt veriyor anlamadım insanlar 2 GB RAM'la oynuyorlar rahat Steam'de kapalı bende.

RAM yükseltmem lazım mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı