i3 10105F için anakart önerisi

Bütçe
1000-1500

Alihan akman

Kilopat
Daha fazla  
R5 1600 işlemcimi güncellemek istiyorum bu işlemci 2 kat performans veriyor tabii çekirdek sayısı düşüyor sizce böyle bir geçiş mantıklı mı ayrıca anakart olarak ne alabilirim 11 veya 12. nesil Intel işlemcilere ileride geçebileceğim bir anakart var mı? Mini ITX ayrıca çok kötü değil mi hiçbir kablo sığmıyor.

Anakarta o kadar vermek yerine bunları alman daha mantıklı olur:

Geri ödeme kampanyası nedir hocam? Böyle bir durumda bende alabilirim bugün.

Şöyle bir kampanyası var ürün satın aldıktan 14 gün sonra yani iade süresi bitince ürünü MSI sitesine kaydedip satın alma belgelerini gönderdiğin zaman belirli modellere geri ödeme yapıyor.

Baya iyiymiş aslında . Biraz uğraştırır gibi ama güzel bir b560 alınır , media marktta 1000 TL dediğiniz gibi . Geri ödemesinin 200 olduğu nerede yazıyor belirli bir miktar yazmış sitede , yüzdelik göremedim de

Bayağı iyiymiş aslında. Biraz uğraştırır gibi ama güzel bir B560 alınır, MediaMarkt'ta 1000 TL dediğiniz gibi. Geri ödemesinin 200 olduğu nerede yazıyor belirli bir miktar yazmış sitede, yüzdelik göremedim de.

Anakart modeli seçince direkt fiyat yazıyor yüzdelik değil ama her üründe farklı mesela B560M VDH modeline 100TL veriyor vs.

Geri
Yukarı