i3 10105F ve GTX 1650 bilgisayar toplama

Bütçe
max 11k
Ben de onu anlamadım zaten 3050 ile 1650 nasıl aynı fiyata geliyor. Diğer parcalar kötü olabilir.
Hayır, sizin topladığınız sistem pahalı. Biostar kötü bir marka değildir bu arada. Benim attığım kasalar sizin topladığınız PC'den 3-4 kat iyidir.

diğer markalara göre daha az duymuştum.
Biostar iyidir. AMD veya Intel tercihine bir şey diyemem fakat oyun oynuyorsanız ekran kartını öncelik olarak tutun veya sizin sistemi alacaksanız da daha ucuza imal etmeye çalışın.

BIOSTAR iyidir. AMD veya Intel tercihine bir şey diyemem fakat oyun oynuyorsanız ekran kartını öncelik olarak tutun veya sizin sistemi alacaksanız da daha ucuza imal etmeye çalışın.

Hocam BIOSTAR pek önerim değil şahsen tek almayacağım marka BIOSTAR belki de he çok ucuza olsa belki olabilir.
Edit: Sevenleri de var gibi fakat benzer fiyatlara asrock msi varken tercih edilmesi mantıklı gelmedi.

Son düzenleme:
BIOSTAR iyidir. AMD veya Intel tercihine bir şey diyemem fakat oyun oynuyorsanız ekran kartını öncelik olarak tutun veya sizin sistemi alacaksanız da daha ucuza imal etmeye çalışın.

Sizin gönderdiğiniz hazır sistemler GameGaraj'dan. Onların kasa ve PSU'suna ben pek güvenemiyorum. Bir de başka secenek koymuyorlar özelleştirmeye kasa için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konuya dönecek olursak kesinlikle mantıklı değil topladığınız sistem. 10100 veya 10105e 1400 vermeniz saçma geliyor 10400 veya 11400F bakabilirsiniz o kasa da gereksiz kaçmış markadan çok modele dikkat edin. Ki 1650 fiyatını hiç mi hiç haketmiyor. Corsair ramler oc potansiyeli düşük samsung c dieler forum da sorun yaşayanlar çoktu crucial ballistix bakabilirsiniz. H510 a da o para verilmez b560 vardı 1200 civarından.

Sizin gönderdiğiniz hazır sistemler GameGaraj'dan. Onların kasa ve PSU'suna ben pek güvenemiyorum. Bir de başka secenek koymuyorlar özelleştirmeye kasa için.
O konuda yapılacak pek bir şey yok ya. O zaman bütün parçaları tek tek toplamanız gerekiyor. Aslında bütçeniz yetiyor, koyun RX 6600 üstüne de kafanıza göre işlemci, anakart koyun. Benim tercihim AMD olurdu işlemci konusunda çünkü Intel'de anakart fiyatları uçuk biraz. Intel koyduğunuzu düşünelim, 11K'ya yaklaşır.

Anakart biraz sallamasyon oldu, daha iyisini bulursunuz belki. Kasa ve PSU'da kafanıza göre seçin. 3050 sistemden bile iyidir. Kafadan 10-11K'ya daha iyisi oldu.

Geri
Yukarı