i3 1115G4 sistemde Windows 11 çok donuyor

Efe Musaoğlu

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
RAM
8 GB
Ekran kartı
11. Nesil İşlemciler İçin UHD Graphics
İşlemci
İntel Core İ3 1115G4
Herkese selam. Windows 11 kullanıyorum. Ama bir sorun var. İnternet tarayıcılarının hepsi çok kasıyor. Üstelik sistemim yeni. Tam ekran yapınca hiçbir yere tıklanmıyor. Sizce neden bu sorun oluyor. Daha performanslı bir Windows öneriniz var mı?

Sistem:
İşlemci: Intel Core i3 1115G4.
Ekran kartı: UHD Graphics.
RAM: 8 GB.
Disk: SSD.

Herkese selam. Windows 11 kullanıyorum. Ama bir sorun var. İnternet tarayıcılarının hepsi çok kasıyor. Üstelik sistemim yeni. Tam ekran yapınca hiçbir yere tıklanmıyor. Sizce neden bu sorun oluyor. Daha performanslı bir Windows öneriniz var mı?

Sistem:

Pro yanlış yazmışım.

Pro normal kullanıcılar için değildir.

Sistem:

Windows 10 Home Single Language geçebilirsiniz.

Hocam USB ile format atmayı tam bilmiyorum. Ondan dolayı korkuyorum.

Hocam çok ama çok basit bir iş. Zaten bir defa yaptıktan sonra siz de anlayacaksınız ne denli basit olduğunu. Technopat kanalının bu konu ile ilgili videosu var siz de o videoyu izlersiniz yapamadığınız konu olursa bana danışırsınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı