i3 12. nesil alınır mı?

Bütçe
2000

77erennn

Centipat
Daha fazla  
Anakart
H610M
Merhaba arkadaşlar, konuda gördüğünüz gibi i3 12.nesil almaya karar verdim fiyatı Amazon'da çok uygun 2000 lira kadar link isteyenler için sizce alınır mı?
Anakartım ise H610m

Son düzenleyen: Moderatör:

Birkaç gün önce buradan aldım, gözün kapalı güvenebilirsin.

12. nesil i3'ün fiyat olarak rakibi yok. Dehşet bir işlemci, 1900 TL'ye net alınır.

Birkaç gün önce buradan aldım, gözün kapalı güvenebilirsin.

12. nesil i3'ün fiyat olarak rakibi yok. Dehşet bir işlemci, 1900 TL'ye net alınır.
Hocam webden al güvenilir mi peki? Sorun vs birsey çıkmaz değil mi kesin almayı düşünüyorum burdan.

@77erennn

Güvenilir yazdım zaten. 12100F'i 20 Ağustos cumartesi günü almıştım, Pazartesi günü tedarikçiden siparişi geçtiler ve kargoladılar. Salı günü öğlen elimdeydi. Küçük bir karton kutuda geliyor, kutuyu koruma olmadan göndermişlerdi ama hasar yoktu. Sanırım tek eksisi bu.

Bu arada Amazon'daki satıcı da Webdenal, fiyat dışında bir şey değişmiyor yani. Satan firma aynı firma.

@77erennn

Güvenilir yazdım zaten. 12100F'i 20 Ağustos cumartesi günü almıştım, Pazartesi günü tedarikçiden siparişi geçtiler ve kargoladılar. Salı günü öğlen elimdeydi. Küçük bir karton kutuda geliyor, kutuyu koruma olmadan göndermişlerdi ama hasar yoktu. Sanırım tek eksisi bu.

Bu arada Amazon'daki satıcı da Webdenal, fiyat dışında bir şey değişmiyor yani. Satan firma aynı firma.
Satan firma intel diye gözüküyor, o zaman bugün alıyorum teşekkürler. İlk defa bu siteden alıyorum o yüzden biraz korkuluyum.

Geri
Yukarı