i3 12100F için 200-500 TL F/P soğutucu önerisi

Bu lazım galiba hocam:
Aslında Teknobiyotik satıyor vermesi lazım teknobiyotiğin.
Mail de kit bulunmadığını belirttiler.
Sitelerinde ayrı ayrı X96 satıyorlar.

Mail de kit bulunmadığını belirttiler.
Sitelerinde ayrı ayrı X96 satıyorlar.

O zaman bunu alın hocam bunda kit var:

Dark X123 kullanıyorum R53600 ile memnunum geçen indirimle 300e mi ne almıştım. PSU fanın sesi daha çok desem yeridir. Özetle sessiz çalışıyor ve işini yapıyor. :)

Fanın 12'lik olmasına dikkat et bence fan küçüldükce dönüş daha çok olur ses yapma ihtimali çoğalır.

Dark X123 kullanıyorum R53600 ile memnunum geçen indirimle 300e mi ne almıştım. PSU fanın sesi daha çok desem yeridir. Özetle sessiz çalışıyor ve işini yapıyor. :)

Fanın 12'lik olmasına dikkat et bence fan küçüldükce dönüş daha çok olur ses yapma ihtimali çoğalır.
Ses benim için fazla sorun değil hocam soğutma konusunda yeterli olsun ve uygun olsun kafi.
O zaman bunu alın hocam bunda kit var:
Hocam gelbura kit sağladığı için orada ki modellere bakayım dedim ve bu ikisi fiyat yönünden uygunlar ve uyumlular.
12100F için masraf yapmak istemiyorum uygun fiyatlı almayı düşünüyorum.
Bu iki model 12100F için yeterli olur mu?
Yaz sıcaklarında anormal değişiklikler görür müyüm?
DK 19 her türlü yeterli olur derseniz onu alıp geçeceğim,yetersiz ise 902 SD tercihim.

Ses benim için fazla sorun değil hocam soğutma konusunda yeterli olsun ve uygun olsun kafi.
Hocam gelbura kit sağladığı için oradaki modellere bakayım dedim ve bu ikisi fiyat yönünden uygunlar ve uyumlular.
12100F için masraf yapmak istemiyorum uygun fiyatlı almayı düşünüyorum.
Bu iki model 12100F için yeterli olur mu?
Yaz sıcaklarında anormal değişiklikler görür müyüm?
DK 19 her türlü yeterli olur derseniz onu alıp geçeceğim, yetersiz ise 902 SD tercihim.

DK19'da 12100F'a yeter.

Geri
Yukarı