i3 12100F için kule tipi soğutucu önerisi

statheas34

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, i3 12100F işlemcime fan arıyorum. Stock soğutucuda çok fazla ısınıyor, en uygun fiyatlı olarak LGA1700 soket işlemci fanı önerebilir misiniz? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, i3 12100F işlemcime fan arıyorum. Stock soğutucuda çok fazla ısınıyor, en uygun fiyatlı olarak LGA1700 soket işlemci fanı önerebilir misiniz? Teşekkürler.

Aynı işlemciyi DeepCool AG400 ile kullanmıştım 20 derece kadar fark etmişti tavsiye ederim.

Çok fazla mı ısınıyor bende aynı işlemciyi kullanıyorum geçenlerde kule tipi soğutucusu konusu açtım ve oraya Witcher 3 Ultra+ ayarlar DLSS kapalı bir fotoğraf attım işlemci sıcaklığı 70 derecelere çıkmıyor bile birkaç oyunda da aynı şekil gözlemledim stok fan yeterli geliyor ama biraz bayağı ses yapıyor şu ana kadar gördüğüm en yüksek sıcaklık 68 dereceydi yer yer 65 derceye bile düşüyor tabii yaz aylarında ne olacağını bilemiyorum bir de samsunda oturuyorum denize yakınım nemli havanında etkisi olacaktır yani eğer 68 derecelerdeyse gayet çok iyi sıcaklık değeleri görüyorsundur stok fan ile ama dediğim gibi sesli çalıştığı için kule tipine geçeceğim belki 60 dereceye sabitler bilmiyorum o kadar bilgi sahibi değilim.

Yeni konular

Geri
Yukarı